KYB wprowadza projekt Twin-Zero | MOTOFAKTOR

KYB wprowadza projekt Twin-Zero

person Redakcja 14/03/2023

KYB Advanced Manufacturing (KAMS) z siedzibą w Hiszpanii jest jedną z trzech europejskich fabryk amortyzatorów KYB, która uruchomiła projekt „Twin-Zero”.

 

KAMS produkuje amortyzatory na OE dla Stellantis: DS, Peugeot, Citroen; Audi, VW, Skoda, Renault; a także na europejski rynek wtórny.

 

Celem projektu „Twin-Zero” jest stworzenie cyfrowego odpowiednika linii produkcyjnej dla wyeliminowania wszelkich błędów oraz zapewnienia konserwacji predykcyjnej, identyfikowalności wyrobów gotowych i surowców. Wszystko to dla osiągnięcia bardziej zrównoważonego procesu produkcyjnego produktu końcowego.

 

Aby zrealizować ten innowacyjny projekt KAMS współpracuje z wieloma partnerami. Fabryka otrzymała dotację od rządu Nawarry w ramach programu strategicznych projektów badawczo-rozwojowych na lata 2022-2024.

 

Projekt rozpoczął się w lipcu 2022 r., a jego realizacja planowana jest do końca grudnia 2024 r. W pierwszych fazach projektu zespoły pracują nad analizą całego procesu działania linii produkcyjnej oraz testują nowe systemy przechwytywania danych, takie jak rejestrowanie obrazu czy zaawansowane sensory.

 

KAMS jest jedyną fabryką w globalnej sieci KYB, która obecnie analizuje przebieg produkcji w ten sposób. Jesteśmy podekscytowani widząc postępy i wyniki tego innowacyjnego eksperymentu, prowadzącego do ulepszenia procesów produkcyjnych w KAMS i naszych pozostałych 13 fabrykach na całym świecie z korzyścią dla naszych klientów z rynku wtórnego – wyjaśnia Juan Carlos Díez, Dyrektor Wykonawczy KYB Europe GmbH ds. rynku wtórnego.

 

Źródło: KYB Europe

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).