KYB opublikował nowe katalogi PDF na 2022 rok | MOTOFAKTOR

KYB opublikował nowe katalogi PDF na 2022 rok

KYB wprowadza najnowsze wydanie swoich europejskich wersji katalogów dla amortyzatorów i sprężyn zawieszenia.

Katalogi zawierają ponad 250 nowości amortyzatorów i prawie 600 nowych numerów części sprężyn zawieszenia, które mają zastosowania w samochodach osobowych i lekkich pojazdach użytkowych (LCV). Dołączone są również nowe referencje górnych zestawów montażowych a także zestawów osłonowo-ochronnych. Wszystkie nowości zapewniają pokrycie dla dziesiątków milionów pojazdów poruszających się po drogach całej Europy.

 

Najbardziej aktualny asortyment produktów KYB jest zawsze dostępny online za pośrednictwem katalogu TecDoc na stronie www.kyb-europe.com w „Strefie wsparcia”. KYB Europe od kilku lat posiada status TecDoc A-rated i jest jedną z pierwszych firm na rynku wtórnym, która w zeszłym roku otrzymała tytuł Premier Data Supplier jako nowy, złoty standard jakości dostarczanych danych do TecDoc.

 

Katalog online zawiera również linki do filmów instruktażowych, a także gamę zdjęć 360 stopni dla amortyzatorów i półkolumn. Obrazy te można powiększać i obracać, aby pomóc mechanikowi w identyfikacji i doborze prawidłowego numeru części za pierwszym razem, zmniejszając w ten sposób ryzyko pomyłki i konieczności późniejszego zwrotu.

 

Źródło: KYB

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).