KYB Europe ma nowego prezesa | MOTOFAKTOR

KYB Europe ma nowego prezesa

person Adrian Januszkiewicz 29/07/2022

Fumihiko Izumi zastąpił Takashi Saito na stanowisku Prezesa KYB Europe GmbH.

Izumi dołączył do KYB ponad 30 lat temu, od 1989 r. pełnił różne funkcje w wielu miejscach i obszarach działalności KYB, w tym w Europie i Azji (Tajlandia). Od 2017 roku pracował w dziale planowania, a następnie w 2020 roku został Prezesem KYB Manufacturing Czech. Jego plany na przyszłość to „osiągnięcie sukcesu w biznesie w całej Europie jako jeden silny zespół”. Oficjalnie objął urząd prezesa 23 czerwca.

 

Takashi Saito był prezesem KEU od lutego 2021 roku, wcześniej był członkiem audytu i rady nadzorczej, a następnie dyrektorem zarządzającym. Teraz wróci do KYB Corporation w Japonii.

 

KYB Europe GmbH zatrudnia 150 pracowników w dziewięciu oddziałach w całej Europie i czterech centrach logistycznych.

 

Źródło: KYB

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).