Kreisel Electric i VinFast opracują akumulator do EV | MOTOFAKTOR

Kreisel Electric i VinFast opracują akumulator do EV

person Adrian Januszkiewicz 6/08/2019

Kreisel Electric i VinFast będą współtworzyć akumulator do elektrycznych samochodów i autobusów, który trafi do produkcji w przyszłym roku.

Akumulator Kreisel Electric i VinFast będzie powstawał w Wietnamie. Dzięki współpracy z obu stron spółka VinFast będzie mogła przyspieszyć produkcję elektrycznych samochodów osobowych i autobusów wyposażonych w nowy akumulator, wprowadzając je do sprzedaży już w 2020 r.

 

Firma Kreisel Electric jest pionierem i jednym z najbardziej renomowanych producentów nowoczesnych akumulatorów i rozwiązań energetycznych dla pojazdów elektrycznych. Jej produkty wyróżniają się niewielkimi rozmiarami, wysokimi parametrami odprowadzania ciepła, jak również wysokim poziomem bezpieczeństwa, krótkim czasem ładowania i długą żywotnością, a zarazem niskimi kosztami produkcji. Ostatnio Kreisel Electric otrzymała od firmy konsultingowej Frost & Sullivan nagrodę Product Leadership Award przyznawaną firmom tworzącym pionierskie produkty i technologie, które mogą zmieniać świat.

Uważamy, że rozwiązania Kreisel Electric wyznaczają nowe standardy dla samochodów elektrycznych VinFast. Wierzymy, że ich jakość oraz poziom bezpieczeństwa, jaki gwarantują, przemówią do naszych klientów. Le Thi Thu Thuy wiceprezes Vingroup i prezes zarządu VinFast

O firmie Kreisel Electric GmbH & Co KG

Pochodząca z Austrii spółka Kreisel Electric GmbH & Co KG oferuje innowacyjne rozwiązania systemowe dla technologii stacjonarnych i e-mobilnych, opracowując najlżejsze i najwydajniejsze akumulatory na świecie. Obecnie realizuje ona projekty związane z szeroką gamą pojazdów, od samochodów osobowych, autobusów i ciężarówek, po łodzie i samoloty, jak również ze stacjonarnymi technologiami magazynowania energii.

 

Źródło: PAP

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).