Kreisel Electric i VinFast opracują akumulator do EV | MOTOFAKTOR

Kreisel Electric i VinFast opracują akumulator do EV

Kreisel Electric i VinFast będą współtworzyć akumulator do elektrycznych samochodów i autobusów, który trafi do produkcji w przyszłym roku.

Akumulator Kreisel Electric i VinFast będzie powstawał w Wietnamie. Dzięki współpracy z obu stron spółka VinFast będzie mogła przyspieszyć produkcję elektrycznych samochodów osobowych i autobusów wyposażonych w nowy akumulator, wprowadzając je do sprzedaży już w 2020 r.

 

Firma Kreisel Electric jest pionierem i jednym z najbardziej renomowanych producentów nowoczesnych akumulatorów i rozwiązań energetycznych dla pojazdów elektrycznych. Jej produkty wyróżniają się niewielkimi rozmiarami, wysokimi parametrami odprowadzania ciepła, jak również wysokim poziomem bezpieczeństwa, krótkim czasem ładowania i długą żywotnością, a zarazem niskimi kosztami produkcji. Ostatnio Kreisel Electric otrzymała od firmy konsultingowej Frost & Sullivan nagrodę Product Leadership Award przyznawaną firmom tworzącym pionierskie produkty i technologie, które mogą zmieniać świat.

Uważamy, że rozwiązania Kreisel Electric wyznaczają nowe standardy dla samochodów elektrycznych VinFast. Wierzymy, że ich jakość oraz poziom bezpieczeństwa, jaki gwarantują, przemówią do naszych klientów.

wiceprezes Vingroup i prezes zarządu VinFast - Le Thi Thu Thuy

O firmie Kreisel Electric GmbH & Co KG

Pochodząca z Austrii spółka Kreisel Electric GmbH & Co KG oferuje innowacyjne rozwiązania systemowe dla technologii stacjonarnych i e-mobilnych, opracowując najlżejsze i najwydajniejsze akumulatory na świecie. Obecnie realizuje ona projekty związane z szeroką gamą pojazdów, od samochodów osobowych, autobusów i ciężarówek, po łodzie i samoloty, jak również ze stacjonarnymi technologiami magazynowania energii.

 

Źródło: PAP

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).