Konkurs Philips dla Czytelników Motofaktor.pl do 22/10/2023! | MOTOFAKTOR

Konkurs Philips dla Czytelników Motofaktor.pl do 22/10/2023!

person Redakcja 16/10/2023

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź lampę warsztatową od Philips!

 

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Philips przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają lampę warsztatową Philips LED EcoPro10.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać artykuł „Philips ma 10 nowych lamp linii Xperion 3000” i odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Którą linię produktową Philips zastąpi gama Xperion 3000?

a) Xperion 6000
b) EcoPro
c) Penlight

 

2. Jaka jest maksymalna moc wiązki świetlnej w lampach Xperion 3000?

a) 600 lumenów
b) 3000 lumenów
c) 1000 lumenów

 

3. Którą cechę lamp gamy Xperion 3000 uważasz za najbardziej przydatną w środowisku warsztatowym i dlaczego?

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).