Konkurs Niterra dla Czytelników Motofaktor.pl do 27/11/2023! | MOTOFAKTOR

Konkurs Niterra dla Czytelników Motofaktor.pl do 27/11/2023!

person Redakcja 21/11/2023

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź nagrody od Niterra!

 

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Niterra przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają nagrodę z logo Niterra (plecak, bluzę lub czapkę z daszkiem).

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać artykuł „NTK Vehicle Electronics – szeroka oferta firmy Niterra dla rynku wtórnego” i odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Jakie sondy lambda oferuje NTK Vehicle Electronics ?

a) z dwutlenkiem cyrkonu
b) z dwutlenkiem tytanu
c) szerokopasmowe
d) wszystkie odpowiedzi są prawidłowe

 

2. Skąd zawór EGR odbiera spaliny?

a) kolektor wydechowy
b) kolektor dolotowy
c) komora spalania

 

3. Które z czujników oferowanych przez NTK Vehicle Electronics uważasz za najbardziej użyteczne we współczesnej motoryzacji i dlaczego?

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).