Konkurs Magneti Marelli dla czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs Magneti Marelli dla czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 3/09/2019

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź zestaw gadżetów od Magneti Marelli!

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Magneti Marelli przygotowała konkurs z nagrodami. Pierwsze 3 osoby, które poprawnie odpowiedzą na 3 pytania konkursowe, otrzymają plecak Magneti Marelli z drobnymi upominkami firmowymi (długopis, zapalniczka, smycz, zapach samochodowy, kubek).

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Jakiego typu źródła światła wykorzystuje się w reflektorach:

a) Laser
b) LED
c) Xenon
d) Halogen
e) Wszystkie z wymienionych

 

2. Technologia OLED wykorzystuje elektroluminescencyjne diody:

a) Okrągłe
b) Organiczne
c) Optyczne
d) Ogniskowe
e) Otworowe

 

3. Jakim skrótem oznacza się stosowany w relektorach system oświetlenia adaptacyjnego:

a) SFA
b) ASF
c) AFS
d) FAS
e) FSA

 

Polecamy zapoznać się z ulotką Magneti Marelli przed przystąpieniem do odpowiedzi, które prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).