Kongres Ekspertów Samochodowych już wkrótce

Kongres Ekspertów Samochodowych już wkrótce

W dniach 20-21 marca 2024 r. we Wrocławiu odbędzie się VII Kongres Ekspertów Samochodowych "Innowacyjne Technologie w Motoryzacji i Lotnictwie.

Celem Kongresu jest m.in. ukazanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie motoryzacji i lotnictwa, które mogą otworzyć nowe rynki i możliwości biznesowe dla producentów części i akcesoriów. Przedstawienie, jak ich innowacje mogą zwiększyć efektywność, wydajność i atrakcyjność procesów serwisowych na rynku.

VII Kongres Ekspertów Samochodowych organizują: Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział we Wrocławiu, Krajowa Sekcja Samochodowa SITK RP oraz Krajowa Sekcja Lotnictwa i Technik Kosmicznych SITK RP przy wsparciu Biura Ekspertyz Technicznych i Szkoleń (BETiS). Motofaktor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Kongres Ekspertów Samochodowych to okazja do bezpośrednich spotkań z czołowymi przedstawicielami branży, w tym z innowatorami i pionierami technologii. To również prezentacje inowacyjnych rozwiązań, które mogą otworzyć serwisom drogę do zdobycia przewagi konkurencyjnej i w konsekwencji do generowania nowych strumieni przychodów. Uczestnicy będą mieli możliwość jako pierwsi dowiedzieć się o najnowszych trendach i rozwiązaniach, co pozwoli im szybko reagować na zmieniające się potrzeby rynku i zyskać przewagę nad konkurencją poprzez wczesne wdrożenie innowacji.

W czasie Kongresu odbędą się warsztaty i szkolenia z zakresu nowych technologii skoncentrowane na najnowszych trendach technologicznych, które mogą wpłynąć na przyszłe produkty i usługi w branży części zamiennych. Nie zabraknie dyskusji na temat zmian legislacyjnych i ich wpływu na branżę z uwzględnieniem bezpieczeństwa na drogach: jak pewne zmiany mogłyby wpłynąć na stacje kontroli pojazdów oraz jakie strategie można rozważyć w celu poprawy stanu technicznego pojazdów, podnosząc poziom bezpieczeństwa na drogach.

Jednym z elementów VII Kongresu Ekspertów Samochodowych jest przeprowadzenie konkursu „EKSPERT SAMOCHODOWY 2023”. W ramach konkursu zostaną wyróżnieni producenci innowacyjnych produktów/urządzeń/technologii/systemów w kategoriach:

  • Innowacyjność Technologiczna
  • Innowacyjność Procesowa
  • Innowacyjność Produktowa

VII Kongres Ekspertów Samochodowych odbędzie się W dniach 20-21 marca 2024 r. w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Wrocławiu. Udział w Kongresie należy zgłosić do 20.01.2024 r. Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ

 

belka Wiadomości Google

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).