Konferencja Moto Idea 2022 coraz bliżej | MOTOFAKTOR

Konferencja Moto Idea 2022 już niedługo

person Adrian Januszkiewicz 12/08/2022

Zostało już niewiele czasu na zakup biletów na konferencję Moto Idea 2022, która odbędzie się w dniach 27-28 września 2022 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.

 

Moto Idea to najważniejszy event branżowy w Polsce. W tym roku organizatorzy spodziewają się aż 250 uczestników – osoby zarządzające największymi fabrykami w kraju, producentów i dostawców części i komponentów, dostawców innowacyjnych rozwiązań dla motobranży, przedstawicieli działów zakupowych, organizacje pracodawców i centra badawcze, firmy certyfikujące, kancelarie prawne i banki, środowiska naukowe i akademickie.

 

Podczas spotkania Moto Idea będzie miała miejsce premiera najnowszego, 6. edycji MotoBarometru, raportu badającego nastroje w branży automotive.

 

Dwudniowe spotkanie będzie okazją do omówienia kluczowych wyzwań, przed którymi stoi branża. Szczególne miejsce zajmą tematy funkcjonowania firm w niestabilnym otoczeniu, związanych w szczególności z sytuacją geopolityczną, kryzysem półprzewodnikowym, deficytami kompetencji pracowniczych czy strategią zrównoważonego rozwoju.

 

Do wystąpień na motoideowej scenie została zaproszona starannie dobrana grupa ekspertów, posiadających rozległą wiedzę i doświadczenie w obszarach związanych z produkcją, jakością oraz zatrudnieniem. Wśród tegorocznych prelegentów i panelistów są znani i cenieni eksperci m.in. Paweł Borys, Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, Agnieszka Zielińska, Dyrektor Polskiego Forum HR, Dr Maciej Kawecki, Digital EU Ambassador czy Cywilny Ekspert ds. Wojskowości, Jarosław Wolski.

 

Źródło: Exact Systems

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).