Konferencja cairo.WMS – nowa jakość w twoim magazynie | MOTOFAKTOR

Konferencja cairo.WMS - nowa jakość w twoim magazynie

person Adrian Januszkiewicz 20/05/2019

CAIRO-soft informuje, iż dnia 30 maja br. w Omega Hotel w Olsztynie odbędzie się Konferencja cairo.WMS – nowa jakość w Twoim magazynie!

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną nowoczesne urządzenia pomiarowe Parcelcube oraz najnowsze rozwiązania oferowane przez systemy CAIRO-soft.

 

Agenda spotkania:

 

  • Prezentacja urządzeń pomiarowych oraz korzyści płynące z ich zastosowania;
  • Nowe terminale magazynowe i drukarki Zebra;
  • Pack-To-Light – optymalizacja procesu pakowania towaru;
  • cairo.TMS – zarządzanie procesem dostawy towaru do odbiorcy;
  • cairo.B2C – nowoczesna platforma sprzedaży e-commerce.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagane jest jedynie potwierdzenie udziału najpóźniej do dnia 23 maja br. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Tomasz Bieliński tel. (+48) 732 608 299, e-mail: tomasz.bielinski@cairo.pl

 

CAIRO-soft od ponad 25 lat tworzy, rozwija i wprowadza kompleksowe systemy dla przedsiębiorstw handlowych. Jest jednym z wiodących producentów oprogramowania dostosowanego do potrzeb branży motoryzacyjnej, dedykowanego polskim jak i zagranicznym firmom. Wśród ważniejszych produktów i usług oferowanych przez firmę są m.in.:

 

  • cairo.ERP FALCON5 – nowoczesny system do zarządzania sprzedażą;
  • cairo.B2B WEBTERMINAL – kompleksowy system zamówieniowy;
  • cairo.WMS – zaawansowany system zarządzania magazynem;
  • cairo.PROFIT – program lojalnościowy umożliwiający motywacyjne premiowanie klientów za dokonane obroty poprzez przyznawanie punktów wymienialnych na atrakcyjne nagrody.

 

Firma jest autoryzowanym dostawcą produktów TecDoc i współpracuje z TecAllianceRegaluxInfinite IT Solutions i JubiTEC.

 

Źródło: CAIRO-soft

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).