Kompleksowa gama wycieraczek Valeo | MOTOFAKTOR

Kompleksowa gama wycieraczek Valeo

Gama wycieraczek Valeo dostępnych na aftermarkecie jest doskonałym przykładem na to, że można spełnić oczekiwania klientów ze wszystkich segmentów cenowych.

Park samochodowy w Polsce jest jednym z najbardziej zróżnicowanych w całej Europie zarówno pod względem marek aut, jak i ich wieku. W ostatnich miesiącach w Polsce rósł zarówno import samochodów używanych (kilku lub kilkunastoletnich), jak również rejestracje samochodów nowych, co także pokazuje jak różne auta trafiają na polskie drogi. Wszystko to sprawia, że zróżnicowane są także oczekiwania klientów w kwestii obsługi posprzedażowej ich samochodów. Jedni klienci poszukują części identycznych z tymi, z którymi auto wyjechało z fabryki, a inni rozwiązań ekonomicznych, jednak bez uszczerbku dla jakości.

 

Valeo jest światowym liderem wśród dostawców wycieraczek na oryginalne wyposażenie. Firma w swoim portfolio posiada wycieraczki O.E. klasy premium, w tym innowacyjne wycieraczki AquaBlade, jak również funkcjonalne gamy multiconnection oraz produkty w segmencie ekonomicznym.

 

Marki dostępne w ofercie Valeo pozwalają na zapewnienie pełnego asortymentu przednich i tylnych piór wycieraczek we wszystkich segmentach cenowych.

Premium O.E. - Valeo Silencio, SWF

Dla klientów poszukujących produktu najwyższej jakości przeznaczone są marki Valeo Silencio i SWF. Marki te zapewniają jakość identyczną z produktem montowanym fabrycznie. Dostępne są w zestawach dedykowanych do poszczególnych modeli samochodów. Gwarantują idealne dopasowanie: długości, precyzji docisku oraz typu zaczepu na ramieniu wycieraczki.

Od teraz na rynku aftermarketowym pod marką Valeo Silencio dostępne są także innowacyjne wycieraczki AquaBlade. Znajdują one zastosowanie w modelach samochodów, w których system rozprowadzający płyn jest zintegrowany z piórem wycieraczki i rozprowadza go na całej długości wycieraczki. Takie rozwiązanie to nie tylko wygoda, ale i znaczący wzrost bezpieczeństwa. Dzięki sprawniejszemu oczyszczeniu szyby kierowca szybciej reaguje na zagrożenie, a droga zatrzymania samochodu jadącego z prędkością 50 km/h może być krótsza nawet o 4 metry.

Wycieraczki Valeo AquaBlade

W płaskich wycieraczkach Valeo Silencio stosowany jest nowy rodzaj gumy VisioRubber. Jest to materiał kompozytowy, który powstaje w wyniku połączenia naturalnego kauczuku w dolnej części pióra (ostrzu) z gumą syntetyczną znajdującą się w jego górnej części (podstawie). Innowacyjna metoda mikro precyzyjnego cięcia materiału pióra gwarantuje wydłużoną żywotność. Specjalna mieszanka kauczukowa została wzbogacona cząsteczkami grafitu, które znacznie podnoszą jakość oczyszczania szyby już od pierwszego ruchu ramion wycieraczek.

Premium aftermarket - Valeo HydroConnect

Valeo Hydro Connect to gama płaskich wycieraczek przeznaczonych na niezależny aftermarket. Składa się z trzech grup: piór wycieraczek przeznaczonych do przednich szyb, tylnych oraz piór wycieraczek przednich typu Upgrade umożliwiających wymianę wycieraczki szkieletowej na nowoczesne płaskie rozwiązanie. Valeo korzysta tu ze swojego ogromnego doświadczenia producenta oryginalnego wyposażenia samochodów, by dostarczyć wycieraczki najwyższej jakości odpowiadające aktualnym trendom na rynku akcesoriów motoryzacyjnych.

Uniwersalna konstrukcja i wymienne adaptery umożliwiają zastosowanie w niemal każdym modelu samochodu. Produkty są pakowane pojedynczo, co ułatwia dobór.

Gama alternatywna - Valeo First

Dla klientów poszukujących wysokiej jakości w dobrej cenie przeznaczona jest marka Valeo First.

 

Gama Valeo First obejmuje pióra wycieraczek konwencjonalne, płaskie oraz hybrydowe. Wszystkie technologie w jednej gamie ułatwiają dobór optymalnego modelu wycieraczki. W wycieraczkach płaskich tej marki zastosowano technologię kontroli przepływu powietrza 3D, wynikającą z innowacyjnego kształtu spoilera PYRAMID. Gumowe pióra wycieraczek zawierają specjalną mieszankę obrabianego kauczuku, dzięki któremu został zoptymalizowany proces zbierania wody z szyby samochodowej. Wycieraczki posiadają wewnętrzny, metalowy rdzeń, który zapewnia prawidłowy docisk na całej powierzchni oczyszczanego obszaru szyby.

Wycieraczki Valeo to gwarancja dobrego wyboru

Oferta wycieraczek Valeo jest szeroka i odpowiada na potrzeby każdego klienta. Jedno jest jednak pewne – bez względu na to czy klient wybierze produkty z marek gam premium, czy też zdecyduje się na wycieraczki z linii ekonomicznych Valeo, zawsze możemy być pewni ich wysokiej jakości.

 

Zapraszamy do obejrzenia szkolenia online dotyczącego gamy wycieraczek Valeo First.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę Valeo

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).