Kompleksowa gama wycieraczek Valeo | MOTOFAKTOR

Gama wycieraczek Valeo dostępnych na aftermarkecie jest doskonałym przykładem na to, że można spełnić oczekiwania klientów ze wszystkich segmentów cenowych.

Park samochodowy w Polsce jest jednym z najbardziej zróżnicowanych w całej Europie zarówno pod względem marek aut, jak i ich wieku. W ostatnich miesiącach w Polsce rósł zarówno import samochodów używanych (kilku lub kilkunastoletnich), jak również rejestracje samochodów nowych, co także pokazuje jak różne auta trafiają na polskie drogi. Wszystko to sprawia, że zróżnicowane są także oczekiwania klientów w kwestii obsługi posprzedażowej ich samochodów. Jedni klienci poszukują części identycznych z tymi, z którymi auto wyjechało z fabryki, a inni rozwiązań ekonomicznych, jednak bez uszczerbku dla jakości.

 

Valeo jest światowym liderem wśród dostawców wycieraczek na oryginalne wyposażenie. Firma w swoim portfolio posiada wycieraczki O.E. klasy premium, w tym innowacyjne wycieraczki AquaBlade, jak również funkcjonalne gamy multiconnection oraz produkty w segmencie ekonomicznym.

 

Marki dostępne w ofercie Valeo pozwalają na zapewnienie pełnego asortymentu przednich i tylnych piór wycieraczek we wszystkich segmentach cenowych.

Premium O.E. - Valeo Silencio, SWF

Dla klientów poszukujących produktu najwyższej jakości przeznaczone są marki Valeo Silencio i SWF. Marki te zapewniają jakość identyczną z produktem montowanym fabrycznie. Dostępne są w zestawach dedykowanych do poszczególnych modeli samochodów. Gwarantują idealne dopasowanie: długości, precyzji docisku oraz typu zaczepu na ramieniu wycieraczki.

Od teraz na rynku aftermarketowym pod marką Valeo Silencio dostępne są także innowacyjne wycieraczki AquaBlade. Znajdują one zastosowanie w modelach samochodów, w których system rozprowadzający płyn jest zintegrowany z piórem wycieraczki i rozprowadza go na całej długości wycieraczki. Takie rozwiązanie to nie tylko wygoda, ale i znaczący wzrost bezpieczeństwa. Dzięki sprawniejszemu oczyszczeniu szyby kierowca szybciej reaguje na zagrożenie, a droga zatrzymania samochodu jadącego z prędkością 50 km/h może być krótsza nawet o 4 metry.

Wycieraczki Valeo AquaBlade

W płaskich wycieraczkach Valeo Silencio stosowany jest nowy rodzaj gumy VisioRubber. Jest to materiał kompozytowy, który powstaje w wyniku połączenia naturalnego kauczuku w dolnej części pióra (ostrzu) z gumą syntetyczną znajdującą się w jego górnej części (podstawie). Innowacyjna metoda mikro precyzyjnego cięcia materiału pióra gwarantuje wydłużoną żywotność. Specjalna mieszanka kauczukowa została wzbogacona cząsteczkami grafitu, które znacznie podnoszą jakość oczyszczania szyby już od pierwszego ruchu ramion wycieraczek.

Premium aftermarket - Valeo HydroConnect

Valeo Hydro Connect to gama płaskich wycieraczek przeznaczonych na niezależny aftermarket. Składa się z trzech grup: piór wycieraczek przeznaczonych do przednich szyb, tylnych oraz piór wycieraczek przednich typu Upgrade umożliwiających wymianę wycieraczki szkieletowej na nowoczesne płaskie rozwiązanie. Valeo korzysta tu ze swojego ogromnego doświadczenia producenta oryginalnego wyposażenia samochodów, by dostarczyć wycieraczki najwyższej jakości odpowiadające aktualnym trendom na rynku akcesoriów motoryzacyjnych.

Uniwersalna konstrukcja i wymienne adaptery umożliwiają zastosowanie w niemal każdym modelu samochodu. Produkty są pakowane pojedynczo, co ułatwia dobór.

Gama alternatywna - Valeo First

Dla klientów poszukujących wysokiej jakości w dobrej cenie przeznaczona jest marka Valeo First.

 

Gama Valeo First obejmuje pióra wycieraczek konwencjonalne, płaskie oraz hybrydowe. Wszystkie technologie w jednej gamie ułatwiają dobór optymalnego modelu wycieraczki. W wycieraczkach płaskich tej marki zastosowano technologię kontroli przepływu powietrza 3D, wynikającą z innowacyjnego kształtu spoilera PYRAMID. Gumowe pióra wycieraczek zawierają specjalną mieszankę obrabianego kauczuku, dzięki któremu został zoptymalizowany proces zbierania wody z szyby samochodowej. Wycieraczki posiadają wewnętrzny, metalowy rdzeń, który zapewnia prawidłowy docisk na całej powierzchni oczyszczanego obszaru szyby.

Wycieraczki Valeo to gwarancja dobrego wyboru

Oferta wycieraczek Valeo jest szeroka i odpowiada na potrzeby każdego klienta. Jedno jest jednak pewne – bez względu na to czy klient wybierze produkty z marek gam premium, czy też zdecyduje się na wycieraczki z linii ekonomicznych Valeo, zawsze możemy być pewni ich wysokiej jakości.

 

Zapraszamy do obejrzenia szkolenia online dotyczącego gamy wycieraczek Valeo First.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę Valeo

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).