Kompaktowy kompresor OTIR 2000 w ofercie OSRAM | MOTOFAKTOR

Kompaktowy kompresor OTIR 2000 w ofercie OSRAM

Kompaktowych rozmiarów, przenośny kompresor TYREinflate 2000 dołączył do większych produktów tego typu w ofercie OSRAM.

Kompresor akumulatorowy OSRAM TYREinflate 2000 jest bardzo lekki i ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu nadaje się do podróży i można go zabrać niemal wszędzie. Nie wymaga przy tym dostępu do gniazdka 12 V. Kompresor ma cyfrowy, podświetlany wyświetlacz dla łatwiejszych i dokładniejszych pomiarów ciśnienia, a dzięki wbudowanej pamięci można zaprogramować maksymalnie cztery wartości do różnych pojazdów. Podobnie jak więksi bracia – TYREinflate 1000 i 450 – ma on funkcję automatycznego zatrzymania pompowania po osiągnięciu zadanego ciśnienia.

 

Dołączone do kompletu adaptery pozwalają pompować koła rowerów z zaworami Presta, a także piłki czy materace. W zestawie jest również uchwyt, który pozwoli zamocować kompresor OTIR 2000 do ramy roweru, a dołączony pokrowiec sprawia, że można go włożyć do torby, plecaka czy schowka w samochodzie.

Dodatkową funkcją kompresora jest latarka, która pomoże napompować koło po zmroku. Wbudowany akumulator o pojemności 5200 mAh można naładować przy pomocy znajdującego się w komplecie kabla micro USB, a ładowanie trwa ok. 3 h.

 

OSRAM OTIR 2000, mimo niewielkich rozmiarów (długość wynosi 170 mm), ma spore możliwości. Oponę rowerową jest w stanie napompować w czasie poniżej 2 minut, a maksymalne ciśnienie, jakie pozwala uzyskać to 8,3 bara. Producent udziela na przenośny kompresor dwuletniej gwarancji.

 

Źródło: OSRAM

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).