Kolejny sukces Delphi Technologies na rynku energoelektroniki | MOTOFAKTOR

Kolejny sukces Delphi Technologies na rynku energoelektroniki

person Adrian Januszkiewicz 10/09/2020

Delphi Technologies wygrało z innym producentem OEM klasy premium rywalizację na dostawę falowników 800 V do następnej generacji pojazdów elektrycznych BEV.

Kolejna wygrana jest następstwem niedawnych zwycięstw biznesowych w Chinach w dziedzinie energoelektroniki. W połączeniu z przełomowym zwycięstwem 800 V zdobytym w 2019 r., największą w historii nagrodą biznesową, firma zajmuje obecnie pozycję głównego dostawcy falowników dla trzech z czterech największych światowych producentów OEM premium na świecie.

 

Te zwycięstwa są wynikiem strategicznych inwestycji Delphi Technologies, odkąd firma stała się niezależną, publiczną spółką, która globalnie rozszerzyła swoje możliwości w zakresie elektryfikacji, w tym inżynierię, testowanie i produkcję, aby sprostać zmieniającej się dynamice rynku układów napędowych w przemyśle motoryzacyjnym.

Jesteśmy dumni, wiedząc, że zasłużyliśmy na szacunek naszych klientów, którzy powierzyli nam znaczące udziały w swoich najważniejszych e-napędach. Bycie liderem branży na wysoce konkurencyjnym rynku elektryfikacji odzwierciedla pionierskie technologie i niezwykły talent inżynierski w naszej organizacji. Nasze ostatnie inwestycje w elektryfikację zaczynają się opłacać. Rick Dauch dyrektor generalny Delphi Technologies

 

Oczekuje się, że ten falownik zostanie wprowadzony w 2024 r. w pojazdach typu BEV klientów i będzie także pierwszym wprowadzeniem szóstej generacji zastrzeżonego wyłącznika zasilania Viper firmy Delphi Technologies. Ten falownik ma umożliwiać stosowanie układów elektrycznych do 800 woltów, znacznie zwiększając zasięg pojazdów elektrycznych i skracając o połowę czas ładowania w porównaniu z najnowocześniejszymi systemami 400-woltowymi. Technologia, która obsługuje platformy wielonapięciowe, jest ewolucją sprawdzonego falownika wysokiego napięcia firmy i opiera się na 25-letnim doświadczeniu w elektryfikacji pojazdów.

 

IHS szacuje, że do 2025 roku do 45% światowej produkcji pojazdów zostanie zelektryfikowanych, przy czym około 46 milionów zelektryfikowanych pojazdów będzie sprzedawanych rocznie, a do 2030 roku wzrośnie do 57% (około 62 miliony pojazdów rocznie). Falowniki są jednymi z najbardziej wartościowych elementów elektryfikacji, a ich wydajność ma przełomowy wpływ na branżę w wielu aspektach osiągów pojazdów.

Wierzymy, że zabezpieczenie tego segmentu falowników klasy premium pozwoli nam uzyskać dodatkowy wolumen na większych platformach pojazdów, które zostaną pozyskane w 2021 r. Kevin Quinlan wiceprezes i dyrektor generalny ds. elektryfikacji i elektroniki w Delphi Technologies

 

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).