Kolejne wyróżnienia dla zawieszenia sportowego Bilstein | MOTOFAKTOR

Kolejne wyróżnienia dla zawieszenia sportowego Bilstein

Czytelnicy pism "Auto, Motor und Sport" oraz "Auto Zeitung" w kategorii zawieszenie sportowe ocenili wysoko rozwiązania oferowane przez Bilstein.

Co czwarty czytelnik „Auto Zeitung” wskazał na produkty pochodzące z Ennepetal. Dzięki tym głosom przyznano im tytuł „Golden Top Marken 2019”. Z kolei blisko 70 proc. osób wybrało je w plebiscycie „Auto, Motor und Sport”. Czternaste z rzędu zwycięstwo i tytuł „Best Brand” jest bezprecedensowym wynikiem.

 

Warto przypomnieć, że niedawno zawieszenie sportowe Bilstein zdobyło też tytuł „Best Brand 2018” magazynu „Sport Auto”. W tym samym plebiscycie przyznano również wyróżnienia w kategorii „amortyzatory”.

Każde wyróżnienie ogromnie nas cieszy, bo jest ukoronowaniem pracy całego zespołu Bilstein. Jednak osiągnięcie takiego poziomu produktów nie byłoby możliwe bez prowadzenia szeregu testów, najlepszym dla nich miejscem jest motorsport. Pomimo naszego wieloletniego doświadczenia wciąż angażujemy się w kolejne projekty. Jednym z ostatnich jest wsparcie teamu GC Kompetition w European Rallycross Championship, a więc rajdach odbywających się na bardzo zróżnicowanych nawierzchniach drogi.

doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, przedstawiciela marki Bilstein w Polsce - Andrzej Wojciech Buczek

 

Kompetencje Bilstein w produkcji zawieszenia doceniają też użytkownicy modeli uznawanych za young- i oldtimery. Dowodem na to jest kolejny tytuł „Best Brand” od czytelników magazynu „Motor Klassik”.

 

Źródło: Bilstein

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).