Kolejne wyróżnienia dla zawieszenia sportowego Bilstein | MOTOFAKTOR

Kolejne wyróżnienia dla zawieszenia sportowego Bilstein

person Redakcja 30/04/2019

Czytelnicy pism "Auto, Motor und Sport" oraz "Auto Zeitung" w kategorii zawieszenie sportowe ocenili wysoko rozwiązania oferowane przez Bilstein.

Co czwarty czytelnik „Auto Zeitung” wskazał na produkty pochodzące z Ennepetal. Dzięki tym głosom przyznano im tytuł „Golden Top Marken 2019”. Z kolei blisko 70 proc. osób wybrało je w plebiscycie „Auto, Motor und Sport”. Czternaste z rzędu zwycięstwo i tytuł „Best Brand” jest bezprecedensowym wynikiem.

 

Warto przypomnieć, że niedawno zawieszenie sportowe Bilstein zdobyło też tytuł „Best Brand 2018” magazynu „Sport Auto”. W tym samym plebiscycie przyznano również wyróżnienia w kategorii „amortyzatory”.

Każde wyróżnienie ogromnie nas cieszy, bo jest ukoronowaniem pracy całego zespołu Bilstein. Jednak osiągnięcie takiego poziomu produktów nie byłoby możliwe bez prowadzenia szeregu testów, najlepszym dla nich miejscem jest motorsport. Pomimo naszego wieloletniego doświadczenia wciąż angażujemy się w kolejne projekty. Jednym z ostatnich jest wsparcie teamu GC Kompetition w European Rallycross Championship, a więc rajdach odbywających się na bardzo zróżnicowanych nawierzchniach drogi. Andrzej Wojciech Buczek doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, przedstawiciela marki Bilstein w Polsce

 

Kompetencje Bilstein w produkcji zawieszenia doceniają też użytkownicy modeli uznawanych za young- i oldtimery. Dowodem na to jest kolejny tytuł „Best Brand” od czytelników magazynu „Motor Klassik”.

 

Źródło: Bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).