Kolejne referencje sprężyn i amortyzatorów Bilstein B6 Sport | MOTOFAKTOR

Kolejne referencje sprężyn i amortyzatorów Bilstein B6 Sport

person Redakcja 3/04/2019

Katalog sprężyn i amortyzatorów Bilstein został poszerzony o 23 rozwiązania do samochodów osobowych i lekkich dostawczych.

Podstawowa oferta Bilstein dzieli się na dwie grupy. Replacement to elementy mocowania, sprężyny i amortyzatory przeznaczone do wymiany w miejsce fabrycznie montowanych części. Performance to produkty wyróżniające się wyższymi parametrami techniczno-użytkowymi w porównaniu do oryginałów.

 

Nowe pozycje w gamie amortyzatorów B4 przeznaczone są do Hondy CR-V (produkowanej od 12/2016-) i Hyundaia Santa Fe (09/12-). Z kolei wersje z automatyczną zmianą siły tłumienia B4-DMC do modeli Mercedesa Klasy E (S212 – 08/09-) oraz GLC (X253 – 06/15- i C253 – 06/16-).

 

Uzupełnieniem linii Replacement są sprężyny B3. Nowe referencje przeznaczone są także do modeli Mercedesa Klasy E (W212 – 01/09- i S212 08/09-) oraz wybranych wersji Volkswagena Transportera (04/03-08/15).

 

W gamie Performance dostępne są amortyzatory B6, które są zmodyfikowanym odpowiednikiem standardowych elementów. Wyróżniają się one nie tylko wyższymi parametrami użytkowymi, ale też pozwalają w bezpieczny sposób zmienić charakterystykę zawieszenia i prowadzenia pojazdu. Teraz z referencji B6-Sport skorzystać mogą właściciele Alf Romeo Giulia (10/15-) i Stelvio (12/16-), Mercedesa Klasy X (X470 – 09/17-), Nissana Navary (01/15-) i Nissana NP300 (07/14-) oraz Renault Alaskana (10/16-).

 

Pełna lista nowych referencji w katalogu Bilstein znajduje się w załączniku. W przypadku wątpliwości przy doborze amortyzatorów, sprężyn bądź kompletnych zestawów do konkretnego modelu, warto skorzystać z katalogu on-line, dostępnego pod adresem: https://www.bilstein.com/pl

 

Źródło: Bilstein

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).