Kolejne referencje od Valeo | MOTOFAKTOR

Kolejne referencje od Valeo

person Adrian Januszkiewicz 9/12/2019

Firma Valeo wprowadza do swojej oferty ponad 400 nowych produktów. Są to części zarówno do pojazdów ciężarowych, jak i osobowych.

Rozruszniki, alternatory, klimatyzacja

Najwięcej nowości znalazło się w gamie rozruszników i alternatorów oraz klimatyzacji. Do oferty została wprowadzona między innymi dmuchawa do Mercedesa C-Class/ E-Class(>2016; p/n 715091) oraz sprężarka klimatyzacji do Opla Astry J (p/n 813160).

Układy przeniesienia napędu - nowe zestawy konwersyjne oraz FullPack DMF

Wśród sprzęgieł na szczególna uwagę zasługują: zestaw konwersyjny K4P do Volkswagena Craftera 2.5 TDI 2006-2013 (p/n 835177) oraz komplet sprzęgła do kilku modeli marki Renault z silnikiem 1.9 dCi (p/n 834316).

Oświetlenie

Nie zabrakło również produktów do najnowszych pojazdów. Wśród nowości znajdują się między innymi reflektory LED przednie do Peugeota 3008 (p/n 46784/46785) czy aktualnego modelu DS3 Crossback (p/n 450974/450975).

Absolutna nowość w kategorii systemów wspomagania jazdy

Na koniec absolutna nowość z kategorii wspomagania jazdy czyli Valeo Safe Side (p/n 632300) – system monitorowania martwego pola dzięki czujnikom RADAR, wykrywający pojazdy w martwym polu i ostrzegający kierowcę za pomocą sygnałów wizualnych i dźwiękowych. Więcej na temat Valeo Safe Side można dowiedzieć się TUTAJ.

 

Pełna lista nowości do pobrania TUTAJ.

 

Źródło: Valeo

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).