Kolejne marki w ofercie ELIT Polska | MOTOFAKTOR

Kolejne marki w ofercie ELIT Polska

person Redakcja 22/10/2020

ELIT Polska  wprowadza do oferty wiele nowych, renomowanych marek części oraz płynów eksploatacyjnych do pojazdów osobowych i ciężarowych.

W obszarze olejów silnikowych i przekładniowych, prym wśród nowości w ofercie ELIT Polska wiedzie pełna gama produktów marki MPM Oils. Oprócz wielu referencji płynów i środków smarnych, korzystanie z marki MPM to dla kierowców szereg dodatkowych korzyści. Spośród nich należy wyszczególnić: wysoką jakość potwierdzoną certyfikatami, rekomendacje największych koncernów samochodowych na świecie (BMW, Mercedes-Benz, Skoda, Audi, Mazda, Volvo, Peugeot, Renault, VW, Kia i wiele innych), szczegółowe specyfikacje techniczne oraz rozbudowane porady odnośnie eksploatacji.

 

Jeśli chodzi o akumulatory, jest to specjalizacja marki ERA. Baterie tego producenta znajdują zastosowanie w pojazdach osobowych, ciężarowych, maszynach budowlanych, pojazdach rolniczych oraz autobusach. Akumulatory ERA charakteryzują się optymalną mocą rozruchową (duża wydajność rozruchu na zimno), długim cyklem życia oraz specjalną konstrukcją „Enhanced Flooded Battery”. Jest ona niezbędna, aby zapewnić stałą dostawę energii nawet podczas częstych cykli rozruchu i zatrzymania, a także w celu zapobiegania głębokim rozładowaniom baterii. Z tego względu akumulatory ERA idealnie nadają się do coraz popularniejszych pojazdów wyposażonych w system start-stop.

Ostatnią z nowych marek w ofercie ELIT jest firma ELSTOCK – producent alternatorów, rozruszników, zaworów EGR oraz zacisków hamulcowych, spełniających standardy OE. Dzięki wprowadzeniu na półki ELSTOCK, klienci zyskują dostęp do ponad 2300 referencji rozruszników, które zapewniają pokrycie parku samochodowego na poziomie 98%, ponad 3300 referencji alternatorów (pokrycie na poziomie 98%), blisko 210 pozycji zaworów EGR (pokrycie na poziomie 84%) oraz ponad 3350 referencji w gamie zacisków hamulcowych (pokrycie na poziomie 96%). Co ważne, wszystkie produkty ELSTOCK objęte są 2-letnią gwarancją bez limitu kilometrów. Ponad to, referencje te występują w TecDoc – jednym z wiodących na świecie katalogów pojazdów i części zamiennych.

Cieszymy się, że w ręce naszych klientów oddajemy kolejne renomowane marki części, spełniające standardy OE. To bardzo ważne, by rynek aftermarket „zasilać” jakością i rozwiązaniami na światowym poziomie. Co ważne, wprowadzenie tych marek sprawia, że w ofercie ELIT Polska znajduje się już blisko milion referencji – to najbardziej rozbudowana oferta na rynku polskim. Produkty MPM Oils, ERA i ELSTOCK znaleźć można już we wszystkich filiach ELIT Polska oraz w katalogu on-line, dedykowanym dla klienta biznesowego. Anna Cebeńko Marketing Manager w ELIT Polska

 

Źródło: ELIT Polska

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).