Klin montażowy w gamie Elparts Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Klin montażowy w gamie Elparts Herth+Buss

person Adrian Januszkiewicz 17/03/2020

W gamie produktowej Elparts od Herth+Buss pojawił się klin montażowy do prac przy nadwoziu pojazdu i wewnątrz niego.

Inżynierowie mechatronicy znają czasochłonny scenariusz, w którym panele nadwozia lub klipsy mocujące nie drgają, gdy trzeba je usunąć – co czasami może prowadzić do uszkodzenia pojazdu, na co Herth+Buss znalazł rozwiązanie.

 

Specjalnie ukształtowany klin montażowy z tworzywa sztucznego służy do demontażu wszelkiego rodzaju paneli i klipsów mocujących we wnętrzu pojazdu i na nadwoziu. Tworzywo sztuczne zastosowane w tym narzędziu i jego płaski kształt mają gwarantować, że elementy pojazdu lub elementy mocujące nadwozie można zwolnić bez ich uszkodzenia. Narzędzie ma 210 mm długości, 27 mm szerokości i powinno być idealne do pracy w trudno dostępnych miejscach dzięki płaskiej konstrukcji.

 

Źródło: Herth+Buss

 

Ponadto, jak podaje producent, klina montażowego można używać we wszystkich modelach pojazdów, a jego uniwersalna konstrukcja powinna poradzić sobie z około 90% wszystkich zadań demontażu.

 

Źródło: Herth+Buss

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).