"Kieruj swoim życiem" - nowa kampania febi poświęcona układowi kierowniczemu i zawieszeniu | MOTOFAKTOR

"Kieruj swoim życiem" - nowa kampania febi

Nowa kampania febi, promująca asortyment układu kierowniczego i zawieszenia, korzysta z hasła "Steering You Through Life", czyli "Kieruj swoim życiem".

Hasło nowej kampanii febi podkreśla znaczenie oraz przeznaczenie promowanych produktów. Życie jest podróżą po drodze usłanej mnóstwem zakrętów i nieprzewidywalnych zwrotów. febi jest niezawodnym partnerem pomagającym zachować komfort i bezpieczeństwo bez względu na pokonywaną drogę. febi oferuje kierowcom wyłącznie najwyższej jakości elementy układu kierowniczego i zawieszenia. Więcej informacji i szczegółów można znaleźć na dedykowanej podstronie.

 

Dzięki obszernemu asortymentowi obejmującemu ponad 10 000 elementów układu kierowniczego i zawieszenia do wszystkich popularnych modeli samochodów produkcji europejskiej i azjatyckiej, febi oferuje swoim klientom kompleksowy katalog produktów. Dodatkowo stosowana przez febi filozofia „Fast to Market”, czyli „Szybko na rynku”, przewidująca stałe badania i rozwój w celu poszerzenia asortymentu, pozwala jak najszybciej wdrażać nowe produkty zarówno do modeli już obecnych na drogach, czy też dopiero wypuszczonych na rynek.

 

Elementy układu kierowniczego i zawieszenia febi podlegają szczególnej staranności na etapie projektowania, produkcji oraz montażu końcowego. Podejście to dotyczy wszystkich produktów oferowanych w ramach marki, bez względu czy są to łączniki stabilizatora, drążki kierownicze, czy też wahacze zawieszenia. Elementy są projektowane, produkowane i mają takie specyfikacje, by były bezpośrednimi odpowiednikami części OE. Gwarantuje to wysoki poziom jakości i niezawodności.

 

 

Dodatkowo, febi wykorzystuje swoje wyjątkowe know-how i kompetencje do wytwarzania we własnym zakładzie produkcyjnym bilstein group Engineering wybranych pozycji z asortymentu układu kierowniczego i zawieszenia.

 

Ponadto febi oferuje innowacyjne rozwiązanie dla warsztatów pozwalające zaoszczędzić im czas i pieniądze. To asortyment ponad 2 750 zestawów ProKit w zakresie elementów układu kierowniczego i zawieszenia. Zestawy ProKit zawierają wszystkie części i elementy niezbędne do przeprowadzenia szybkiej i skutecznej naprawy. Całość uzupełnia 3-letnia gwarancja producenta na wszystkie części zamienne.

 

Więcej na temat oferty febi w zakresie układu kierowniczego i zawieszenia można znaleźć TUTAJ.

 

Artykuł sponsorowany przez bilstein group

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).