"Kieruj swoim życiem" - nowa kampania febi poświęcona układowi kierowniczemu i zawieszeniu | MOTOFAKTOR

"Kieruj swoim życiem" - nowa kampania febi

person Redakcja 4/04/2022

Nowa kampania febi, promująca asortyment układu kierowniczego i zawieszenia, korzysta z hasła "Steering You Through Life", czyli "Kieruj swoim życiem".

Hasło nowej kampanii febi podkreśla znaczenie oraz przeznaczenie promowanych produktów. Życie jest podróżą po drodze usłanej mnóstwem zakrętów i nieprzewidywalnych zwrotów. febi jest niezawodnym partnerem pomagającym zachować komfort i bezpieczeństwo bez względu na pokonywaną drogę. febi oferuje kierowcom wyłącznie najwyższej jakości elementy układu kierowniczego i zawieszenia. Więcej informacji i szczegółów można znaleźć na dedykowanej podstronie.

 

Dzięki obszernemu asortymentowi obejmującemu ponad 10 000 elementów układu kierowniczego i zawieszenia do wszystkich popularnych modeli samochodów produkcji europejskiej i azjatyckiej, febi oferuje swoim klientom kompleksowy katalog produktów. Dodatkowo stosowana przez febi filozofia „Fast to Market”, czyli „Szybko na rynku”, przewidująca stałe badania i rozwój w celu poszerzenia asortymentu, pozwala jak najszybciej wdrażać nowe produkty zarówno do modeli już obecnych na drogach, czy też dopiero wypuszczonych na rynek.

 

Elementy układu kierowniczego i zawieszenia febi podlegają szczególnej staranności na etapie projektowania, produkcji oraz montażu końcowego. Podejście to dotyczy wszystkich produktów oferowanych w ramach marki, bez względu czy są to łączniki stabilizatora, drążki kierownicze, czy też wahacze zawieszenia. Elementy są projektowane, produkowane i mają takie specyfikacje, by były bezpośrednimi odpowiednikami części OE. Gwarantuje to wysoki poziom jakości i niezawodności.

 

 

Dodatkowo, febi wykorzystuje swoje wyjątkowe know-how i kompetencje do wytwarzania we własnym zakładzie produkcyjnym bilstein group Engineering wybranych pozycji z asortymentu układu kierowniczego i zawieszenia.

 

Ponadto febi oferuje innowacyjne rozwiązanie dla warsztatów pozwalające zaoszczędzić im czas i pieniądze. To asortyment ponad 2 750 zestawów ProKit w zakresie elementów układu kierowniczego i zawieszenia. Zestawy ProKit zawierają wszystkie części i elementy niezbędne do przeprowadzenia szybkiej i skutecznej naprawy. Całość uzupełnia 3-letnia gwarancja producenta na wszystkie części zamienne.

 

Więcej na temat oferty febi w zakresie układu kierowniczego i zawieszenia można znaleźć TUTAJ.

 

Artykuł sponsorowany przez bilstein group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).