Kickster i Karolina Pilarczyk będą na PMS 2023 | MOTOFAKTOR

Kickster i Karolina Pilarczyk będą na PMS 2023

person Adrian Januszkiewicz 7/03/2023

Youtuber Kickster i Karolina Pilarczyk, podwójna mistrzyni Europy w driftingu, zaprezentują się w Strefie Videoblogerów podczas Poznań Motor Show 2023.

 

W trakcie Poznań Motor Show można spotkać nie tylko czołowe marki motoryzacyjne, ale również najpopularniejsze osobistości motoryzacyjnego świata. Nie inaczej będzie i tym razem. Organizatorzy potwierdzili właśnie obecność pierwszych gwiazd, które zaprezentują się w Strefie Videoblogerów.

Specjalistka w dziedzinie driftingu

Karolina Pilarczyk
Karolina Pilarczyk, Fot. Grupa MTP

Zwiedzający Poznań Motor Show będą mogli spotkać Karolinę Pilarczyk – dwukrotną mistrzynię Europy w driftingu i jedna z najpopularniejszych zawodniczek w świecie motosportu.

 

Karolina to pierwsza kobieta w Polsce, która zdobyła profesjonalną licencję driftingową. Obecnie posiada licencje Formula Drift, Drift Kings, King of Asia, PZM Drift, wyścigową B,C. Wielokrotnie brała udział w wyścigach samochodowych, KJS-ach, wyścigach na 1/4 mili, zawodach off-roadowych etc. Jest gwiazdą największego show motoryzacyjnego produkowanego w USA dla Netflix –  HYPERDRIVE.

 

Niekwestionowany, medialny autorytet z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wraz z Mariuszem „Mario” Dziurleją, prowadzi dla PolsatGO programy motoryzacyjne „Mistrzowie motosportu” oraz „Drift My Ride”.

Gwiazda motoryzacyjnego YouTube

Kolejna gwiazda to Sebastian Kraszewski, znany szerokiej publiczności jako Kickster ZnaFca. Od 2015 roku na polskim YouTubie bawi i uczy. Skupia wokół siebie rzeszę wiernych fanów, czego dowodem jest liczba ponad 900 tysięcy subskrybentów. Z miłości do motoryzacji w 2019 roku otworzył też wypożyczalnię samochodów. Na targach będzie można zobaczyć jego zmodyfikowanego Mustanga oraz jedną z perełek wypożyczalni.

Kickster, Fot. Grupa MTP

Strefa Videoblogerów na Poznań Motor Show zostanie zlokalizowana w pawilonie nr 5, w pobliżu salonu samochodowego. Zwiedzający będą mieli możliwość, spotkania, zdobycia autografów oraz zrobienia pamiątkowego selfie ze swoich ulubieńcami. Zarówno Karolina, jak i Kickster zaprezentują się również na scenie głównej Poznań Motor Show. Dokładny harmonogram sceny głównej ma zostać opublikowany już niebawem.

 

Źródło: Grupa MTP

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).