Każda część jest ważna! | MOTOFAKTOR

Każda część jest ważna!

person Redakcja 16/01/2023

Inter Cars każdego dnia dokłada starań, aby w oczach swoich klientów być postrzegany jako najbardziej zaufany wspólnik, o czym traktuje jego najnowszy film wizerunkowy.

 

„Każda część jest ważna” to historia, mówiąca o zaufaniu i wsparciu bliskich. Film jest opowieścią bezpośrednio nawiązującą do naszego hasła „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”, które znakomicie oddaje naszą filozofię biznesu. Film jest przykładem marketingu narracyjnego opartego na emocjach i opowiadaniu pewnej historii, która łączy ojca z córką nie tylko dzięki ich rodzicielskiej relacji, ale także dzięki miłości do tworzenia i wspierania się. Ta historia zwraca również uwagę na zawód mechanika jako profesję pełną pasji, satysfakcji i zapału do pracy – mówi Joanna Król, Z-ca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej.

 

Film „Każda część jest ważna” stworzony został we współpracy z krakowską agencją BeDigital i domem produkcyjnym Hi!Stories. Film został przygotowany również w wersji angielskiej dla spółek oraz anglojęzycznych partnerów Inter Cars.

Artykuł sponsorowany przez Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).