Katalog zestawów łożysk do piast kół ProKIT NSK już dostępny | MOTOFAKTOR

Katalog zestawów łożysk do piast kół ProKIT NSK już dostępny

Firmy obsługujące motoryzacyjny rynek części zamiennych (AAM) mogą obecnie korzystać z nowej edycji katalogu ProKIT firmy NSK dostępnej w formacie PDF.

Podobnie jak w przypadku wersji online wydanej w 2020 r. dystrybutorzy, hurtownicy i właściciele warsztatów uzyskają dostęp do pliku PDF obejmującego całą gamę zestawów łożysk do piast kół ProKIT dla niezależnego rynku AAM.

 

Katalog „ProKIT – Zestaw łożysk do piast kół” zawiera szczegółowe informacje o produktach wraz ze zdjęciami i schematami, a także wymiary łożysk piast kół i zakres zastosowania w danym pojeździe. Rozwiązania ProKIT są pogrupowane według referencji OE dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych, co ułatwia przeglądanie i wybór odpowiedniego zestawu łożysk piast kół.

 

Opakowania ProKIT zawierają wszystkie elementy potrzebne do montażu danego produktu, w tym pierścienie osadcze, uszczelki i elementy złączne. Na opakowaniu znajdują się kody QR, które dostarczają szczegółowych informacji o produkcie, jego zastosowaniach i identyfikowalności komponentów.

 

Co ważne, pakiety ProKIT dla niezależnego rynku AAM zawierają tylko 100% oryginalne łożyska piast kół, przetestowane i zatwierdzone przez odpowiednich producentów OEM oraz zgodne z ich specyfikacjami. Firma NSK korzysta wyłącznie z zatwierdzonych źródeł dostaw stali, smarów i komponentów uszczelnień, aby zapewnić taką samą wydajność produktów ProKIT pochodzących z różnych własnych fabryk, z których wszystkie posiadają akredytację ISO.

 

Katalog NSK „ProKIT – Zestaw łożysk do piast kół” jest dostępny w języku angielskim, a inne wersje językowe są obecnie w przygotowaniu. Plik PDF można pobrać TUTAJ.

 

Źródło: NSK Europe

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).