Katalog zestawów łożysk do piast kół ProKIT NSK już dostępny | MOTOFAKTOR

Katalog zestawów łożysk do piast kół ProKIT NSK już dostępny

person Adrian Januszkiewicz 13/04/2022

Firmy obsługujące motoryzacyjny rynek części zamiennych (AAM) mogą obecnie korzystać z nowej edycji katalogu ProKIT firmy NSK dostępnej w formacie PDF.

Podobnie jak w przypadku wersji online wydanej w 2020 r. dystrybutorzy, hurtownicy i właściciele warsztatów uzyskają dostęp do pliku PDF obejmującego całą gamę zestawów łożysk do piast kół ProKIT dla niezależnego rynku AAM.

 

Katalog „ProKIT – Zestaw łożysk do piast kół” zawiera szczegółowe informacje o produktach wraz ze zdjęciami i schematami, a także wymiary łożysk piast kół i zakres zastosowania w danym pojeździe. Rozwiązania ProKIT są pogrupowane według referencji OE dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych, co ułatwia przeglądanie i wybór odpowiedniego zestawu łożysk piast kół.

 

Opakowania ProKIT zawierają wszystkie elementy potrzebne do montażu danego produktu, w tym pierścienie osadcze, uszczelki i elementy złączne. Na opakowaniu znajdują się kody QR, które dostarczają szczegółowych informacji o produkcie, jego zastosowaniach i identyfikowalności komponentów.

 

Co ważne, pakiety ProKIT dla niezależnego rynku AAM zawierają tylko 100% oryginalne łożyska piast kół, przetestowane i zatwierdzone przez odpowiednich producentów OEM oraz zgodne z ich specyfikacjami. Firma NSK korzysta wyłącznie z zatwierdzonych źródeł dostaw stali, smarów i komponentów uszczelnień, aby zapewnić taką samą wydajność produktów ProKIT pochodzących z różnych własnych fabryk, z których wszystkie posiadają akredytację ISO.

 

Katalog NSK „ProKIT – Zestaw łożysk do piast kół” jest dostępny w języku angielskim, a inne wersje językowe są obecnie w przygotowaniu. Plik PDF można pobrać TUTAJ.

 

Źródło: NSK Europe

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).