Katalog produktowy "We just do" od Europart | MOTOFAKTOR

Katalog produktowy "We just do" od Europart

person Adrian Januszkiewicz 2/10/2020

Europart opublikował swój nowy nowy katalog produktowy pod tytułem "We just do".

Każdego dnia stawiamy czoła nowym wyzwaniom! – pod tym hasłem Europart publikuje  aktualny katalog “We just do” i prezentuje inspirujące projekty z udziałem truckerów i mechaników. 2 000 artykułów m.in. marki Hazet oraz dużo więcej akcji specjalnych.

W tym roku przez sytuację związaną z koronawirusem nie ma imprez i targów, dlatego jako alternatywę przygotowaliśmy obszerny katalog. Sebastian Kamphaus Sales Director Central Europe w Europart

 

Europart nie ogranicza ofert akcji do części zamiennych. Narzędzia oraz szeroka oferta stanowi część katalogu, podobnie jak zabezpieczenie ładunków, akcesoria do kabiny, oprawy oświetleniowe czy akumulatory. W najnowszym katalogu Europart prezentuje również środki dezynfekcyjne, dozowniki oraz maski.

Nowości w Europart

Europart ponadto prezentuje w katalogu “We just do” liczne nowości np. wycieraczki Bosch, narzędzia elektryczne Makita lub asystent skrętu Dometic i lusterka Mekra z zezwoleniem (ABE). Również nowe w programie są urządzenia nawigacyjne Europart, radia i zestawy głośnomówiące Stabo, oprawy oświetleniowe Hella i Strands, produkty Europart Premium Parts takie jak reflektory LED czy włącznik główny akumulatora a także klucze dynamometryczne.

 

Katalog liczący 304 strony “We just do” jest dostępny od 1 października w oddziałach Europart lub online.

 

Źródło: Europart

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).