Kärcher nagrodzony za wzornictwo produktów | MOTOFAKTOR

Kärcher nagrodzony za wzornictwo produktów

Kärcher odniósł 4 zwycięstwa w tegorocznych konkursach wzorniczych iF Design Award oraz Red Dot Design Award za swoje parownice, odkurzacze i myjki.
27/06/2023

 

iF Design Award oraz Red Dot Design Award to dwa największe i najbardziej znane na świecie konkursy wzornicze, w których międzynarodowi eksperci oceniają każdy produkt indywidualnie według kryteriów takich jak estetyka, funkcjonalność, ergonomia i innowacyjność. W tegorocznych edycjach obu konkursów nagrodzono trzy serie produktów marki Kärcher. Międzynarodowe jury wyróżniło urządzenia za funkcjonalność i wzornictwo.

 

Jesteśmy bardzo dumni z przyznanych nagród. To docenienie naszej pracy i zaangażowania, ale też motywacja do dalszej pracy – skomentował  Michael Meyer, dyrektor ds. projektowania produktów Home&Garden w Kärcher.  

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach

Zwycięzca w obu konkursach, czyli najnowsza gama myjek wysokociśnieniowych od K 2 do K 7 Modular została doceniona przez jury za nowoczesny i minimalistyczny design. Modułowa konstrukcja myjek sprawia, że obsługa tych urządzeń jest niezwykle intuicyjna i prosta.

Parownice z nowej serii Kärcher SC Deluxe zostały nagrodzone przez jury konkursu iF Design Award, dzięki kompaktowej i eleganckiej konstrukcji. Oceniono, że urządzenia spełnią oczekiwania każdego, kto przykłada wagę do komfortu obsługi, dzięki rozwiązaniom, które pozwalają na łatwe przechowywanie akcesoriów, kabla zasilającego i węża na urządzeniu. A zainstalowany wyświetlacz LED wskazuje, kiedy urządzenie może zostać uruchomione.

W konkursie Red Dot Design Award zwyciężyły trzy odkurzacze akumulatorowe z serii VC Cordless, sędziowie zwrócili uwagę na komfort użytkowania: swoboda ruchów, ergonomiczna konstrukcja i inteligentne funkcje, takie jak opróżnianie pojemnika jednym kliknięciem oraz funkcja Boost sprawiają, że praca nimi jest niezwykle prosta. A oświetlenie LED zamontowane na dyszy podłogowej w modelach VC 6 i VC 7 pomaga w dokładnym sprzątaniu podług.

Źródło: Kärcher

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).