Kärcher nagrodzony za wzornictwo produktów | MOTOFAKTOR

Kärcher nagrodzony za wzornictwo produktów

person Redakcja 27/06/2023

Kärcher odniósł 4 zwycięstwa w tegorocznych konkursach wzorniczych iF Design Award oraz Red Dot Design Award za swoje parownice, odkurzacze i myjki.

 

iF Design Award oraz Red Dot Design Award to dwa największe i najbardziej znane na świecie konkursy wzornicze, w których międzynarodowi eksperci oceniają każdy produkt indywidualnie według kryteriów takich jak estetyka, funkcjonalność, ergonomia i innowacyjność. W tegorocznych edycjach obu konkursów nagrodzono trzy serie produktów marki Kärcher. Międzynarodowe jury wyróżniło urządzenia za funkcjonalność i wzornictwo.

 

Jesteśmy bardzo dumni z przyznanych nagród. To docenienie naszej pracy i zaangażowania, ale też motywacja do dalszej pracy – skomentował  Michael Meyer, dyrektor ds. projektowania produktów Home&Garden w Kärcher.  

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach

Zwycięzca w obu konkursach, czyli najnowsza gama myjek wysokociśnieniowych od K 2 do K 7 Modular została doceniona przez jury za nowoczesny i minimalistyczny design. Modułowa konstrukcja myjek sprawia, że obsługa tych urządzeń jest niezwykle intuicyjna i prosta.

Parownice z nowej serii Kärcher SC Deluxe zostały nagrodzone przez jury konkursu iF Design Award, dzięki kompaktowej i eleganckiej konstrukcji. Oceniono, że urządzenia spełnią oczekiwania każdego, kto przykłada wagę do komfortu obsługi, dzięki rozwiązaniom, które pozwalają na łatwe przechowywanie akcesoriów, kabla zasilającego i węża na urządzeniu. A zainstalowany wyświetlacz LED wskazuje, kiedy urządzenie może zostać uruchomione.

W konkursie Red Dot Design Award zwyciężyły trzy odkurzacze akumulatorowe z serii VC Cordless, sędziowie zwrócili uwagę na komfort użytkowania: swoboda ruchów, ergonomiczna konstrukcja i inteligentne funkcje, takie jak opróżnianie pojemnika jednym kliknięciem oraz funkcja Boost sprawiają, że praca nimi jest niezwykle prosta. A oświetlenie LED zamontowane na dyszy podłogowej w modelach VC 6 i VC 7 pomaga w dokładnym sprzątaniu podług.

Źródło: Kärcher

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).