Kärcher ma bezprzewodowy odkurzacz piorący | MOTOFAKTOR

Kärcher ma bezprzewodowy odkurzacz piorący

person Redakcja 22/06/2023

Kärcher wzbogacił swoją ofertę produktową o pierwsze bezprzewodowe urządzenie do ekstrakcji natryskowej, jakim jest odkurzacz piorący SE 3-18 Compact.

 

Niezależnie od tego czy są to okruszki w samochodzie, plama na kanapie czy zanieczyszczenia na dywanie, bezprzewodowe urządzenie SE 3-18 Compact ma zapewniać utrzymanie czystości na każdej powierzchni tekstylnej. Nowość marki Kärcher jednocześnie odkurza zanieczyszczenia i nanosi na nie środek czyszczący. Dzięki wysokiemu napięciu akumulatora (18V) urządzenie ma zapewniać taką samą moc działania co przewodowe.

 

Odkurzacz SE 3-18 Compact jest niewielki (400 x 210 x 245 mm), waży zaledwie 4 kg i wyposażony został w 1,9-metrowy wąż ssący, gwarantując wygodę użytkowania. W pełni naładowany akumulator ma pozwalać na wyczyszczenie całego wnętrza samochodu na raz, niezależnie od źródła zasilania. Urządzenie posiada dwa zbiorniki: jeden na czystą wodę (1,6 l), a drugi na brudną. Obydwa pojemniki można bezproblemowo zdemontować, napełnić i opróżnić.

 

Odkurzacz Kärcher SE 3-18 Compact używany w samochodzieBezprzewodowy odkurzacz piorący został wyposażony w wygodny system węża 2w1. Jeden do wciągania zanieczyszczeń, drugi wypuszcza środek czyszczący. Długość 1,9 metra pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc.

 

Panel sterowania znajduje się w górnej części urządzenia. Górna część odkurzacza pełni funkcję schowka na niewielkie akcesoria takie jak gąbki czy szczotki. Do opakowania z urządzeniem dołączony jest wąż ssący, środek czyszczący RM 519, ssawka szczelinowa i do tapicerki. Kompaktowa budowa odkurzacza pozwala na bezproblemowe przechowywanie, bez nieprzyjemnych zapachów.

 

Urządzenie posiada funkcje samoopłukiwania i suszenia dzięki czemu czyszczenie urządzenia jest wyjątkowo proste. Po zakończeniu pracy wystarczy jedynie opróżnić zbiorniki wody.

Źródło: Kärcher

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).