Kärcher ma bezprzewodowy odkurzacz piorący | MOTOFAKTOR

Kärcher ma bezprzewodowy odkurzacz piorący

Kärcher wzbogacił swoją ofertę produktową o pierwsze bezprzewodowe urządzenie do ekstrakcji natryskowej, jakim jest odkurzacz piorący SE 3-18 Compact.
22/06/2023

 

Niezależnie od tego czy są to okruszki w samochodzie, plama na kanapie czy zanieczyszczenia na dywanie, bezprzewodowe urządzenie SE 3-18 Compact ma zapewniać utrzymanie czystości na każdej powierzchni tekstylnej. Nowość marki Kärcher jednocześnie odkurza zanieczyszczenia i nanosi na nie środek czyszczący. Dzięki wysokiemu napięciu akumulatora (18V) urządzenie ma zapewniać taką samą moc działania co przewodowe.

 

Odkurzacz SE 3-18 Compact jest niewielki (400 x 210 x 245 mm), waży zaledwie 4 kg i wyposażony został w 1,9-metrowy wąż ssący, gwarantując wygodę użytkowania. W pełni naładowany akumulator ma pozwalać na wyczyszczenie całego wnętrza samochodu na raz, niezależnie od źródła zasilania. Urządzenie posiada dwa zbiorniki: jeden na czystą wodę (1,6 l), a drugi na brudną. Obydwa pojemniki można bezproblemowo zdemontować, napełnić i opróżnić.

 

Odkurzacz Kärcher SE 3-18 Compact używany w samochodzieBezprzewodowy odkurzacz piorący został wyposażony w wygodny system węża 2w1. Jeden do wciągania zanieczyszczeń, drugi wypuszcza środek czyszczący. Długość 1,9 metra pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc.

 

Panel sterowania znajduje się w górnej części urządzenia. Górna część odkurzacza pełni funkcję schowka na niewielkie akcesoria takie jak gąbki czy szczotki. Do opakowania z urządzeniem dołączony jest wąż ssący, środek czyszczący RM 519, ssawka szczelinowa i do tapicerki. Kompaktowa budowa odkurzacza pozwala na bezproblemowe przechowywanie, bez nieprzyjemnych zapachów.

 

Urządzenie posiada funkcje samoopłukiwania i suszenia dzięki czemu czyszczenie urządzenia jest wyjątkowo proste. Po zakończeniu pracy wystarczy jedynie opróżnić zbiorniki wody.

Źródło: Kärcher

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).