Kandydat na członka Rady Nadzorczej Auto Partner S.A. | MOTOFAKTOR

Kandydat na członka Rady Nadzorczej Auto Partner S.A.

person Joanna Piszcz 19/12/2019

Zarząd spółki poinformował o zgłoszeniu kandydata na członka Rady Nadzorczej.

Zarząd Auto Partner S.A. poinformował, że 19 grudnia 2019 r. otrzymał od akcjonariusza spółki – Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU SA – zgłoszenie kandydatury Mateusza Melicha na członka Rady Nadzorczej. Kandydatura została złożona do rozpatrzenia w ramach porządku obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia spółki zwołanego na dzień 10 stycznia 2020 roku.

 

Wcześniej, w dniu 9 grudnia 2019 r., spółka Auto Partner otrzymała oświadczenie od Katarzyny Góreckiej o jej rezygnacji z funkcji członka Rady Nadzorczej Auto Partner S.A. ze skutkiem na dzień odbycia najbliższego Walnego Zgromadzenia. Zgodnie ze złożonym pismem powodem rezygnacji są sprawy osobiste.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).