Kampania febi Truck poświęcona układowi sterowania temperaturą silnika | MOTOFAKTOR

Kampania febi Truck poświęcona układowi sterowania temperaturą silnika

person Redakcja 27/08/2019

Jednoczesne rozgrzewanie i chłodzenie – to w wielkim uproszczeniu zadania nowoczesnego układu sterowania temperaturą silnika.

Dzięki szerokiemu asortymentowi elementów zapewniających optymalną pracę układu chłodzenia, oferta febi Truck zapewnia największe pokrycie na niezależnym rynku części zamiennych. Od sprzęgieł i wiatraków wentylatora, przez chłodnice i pompy wody, po termostaty, przewody i zbiorniki wyrównawcze układu chłodzenia.

 

We własnym dziale “bilstein group Engineering” firma febi produkuje charakteryzujące się najwyższą precyzją wykonania części zamienne do samochodów użytkowych. Dla przykładu na najnowocześniejszych obrabiarkach CNC każdego roku powstaje około 21 000 pomp wody.

 

Motto kampanii “Hot stuff, cool tech” w połączeniu z oblodzonym silnikiem jako graficznym motywem przewodnim, odzwierciedla zadania nowoczesnego układu kontroli temperatury silnika i bezpośrednio nawiązuje do szerokiej oferty febi w zakresie tej najważniejszej grupy produktowej. Kampania poświęcona układowi sterowania temperaturą silnika obejmuje kanały klasyczne i on-line, jak również szkolenia techniczne.

 

Wszystkie informacje o szerokiej ofercie febi Truck w zakresie układu sterowania temperaturą silnika można znaleźć na stronie: https://www.febi.com/pl/samochody-ciezarowe/uklad-kontroli-temperatury-silnika/.

 

Źródło: febi bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).