Kalendarze Opoltrans 2021 już w obiegu | MOTOFAKTOR

Kalendarze Opoltrans 2021 już w obiegu

person Adrian Januszkiewicz 4/01/2021

Klienci Opoltrans już w trakcie zakupów w jednym z oddziałów sieci mogą odbierać także kalendarze ścienne i biurkowe na nowy rok 2021.

Na ten rok Opoltrans wydał kalendarze z nowoczesnymi ciężarówkami i projektami ciężarówek przyszłości.

 

Każdej z nich towarzyszy piękna uśmiechnięta modelka, co powinno zapewnić dobre samopoczucie w firmach transportowych i serwisach pojazdów ciężarowych, by ewentualne problemy przy naprawie rozwiązywać z jasnym umysłem.

 

Dodatkowo pojawiły się kalendarze w dużym formacie gdzie wystarczy rzut oka by objąć wzrokiem cały rok, oraz tradycyjne poręczne kalendarze biurkowe z możliwością nanoszenia notatek.

 

Kalendarze można odebrać gratis podczas zakupów w dowolnym oddziale Opoltrans.

 

Źródło: Opoltrans

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).