Kalendarz Auto Partnera wystawiono na aukcję charytatywną | MOTOFAKTOR

Kalendarz Auto Partnera wystawiono na aukcję charytatywną

Na aukcję charytatywną trafił kalendarz Auto Partnera na 2020 rok. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Mam Marzenie.

W tej aukcji razem z kalendarzem i autografami Łukasza Byśkiniewicza oraz Zbyszka Cieślara, można licytować również 2 bilety na tegoroczne Ogólnopolskie Kryterium Asów 57. Rajd Barbórka 2019 Warszawa – przekazane przez APRMotorsport.

 

Pierwszym marzeniem, które Auto Partner chce spełnić, to marzenie Jasia, ma 4 lata i marzy o laptopie z kierownicą oraz grą o samochodach i motocyklach.

 

Fundacja Mam Marzenie od 16 lat realizuje marzenia dzieci od 3 do 18 roku życia, cierpiących na choroby bezpośrednio zagrażające życiu. Podopiecznymi fundacji są dzieci z chorobami onkologicznymi oraz genetycznymi takimi jak mukowiscydoza czy zanik mięśni. Dzięki spełnieniu marzenia, pozwalają dziecku oraz jego rodzinie przeżyć szczęśliwe chwile, zapomnieć o trudach walki z chorobą oraz dać nadzieję, że spełni się ich największe marzenie – wyzdrowienie dziecka.

 

Auto Partner S.A. zachęca do zakupu kalendarza i wsparcia inicjatywy.

Kalendarz Auto Partnera na 2020 r.

Wkrótce pojawią się dwie aukcje na których zakupić będzie można 15 sztuk kalendarza – każdy z autografami załogi TVN Turbo Rally Team oraz kalendarz standardowy. Informacje o nich powinny niebawem pojawić się na fanpage’ach spółki na Facebooku oraz Instagramie.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).