Jenox Akumulatory dwukrotnie wyróżniony

Jenox Akumulatory dwukrotnie wyróżniony

person Joanna Piszcz 14/03/2023

Firma Jenox Akumulatory po raz kolejny została wyróżniona w konkursie Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów. Teraz sukces był podwójny.

 

HIT DIAMENTOWY JenoxTo już 28. edycja konkursu Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów. Jego ideą jest wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych.

 

Do tegorocznej edycji konkursu zarekomendowano 156 podmiotów z województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego do finału kapituła zakwalifikowała 60 z nich. W tym gronie znalazła się firma Jenox Akumulatory, która uhonorowana została aż dwoma nagrodami.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni kapitule konkursowej za docenienie niezawodności naszych produktów. Jest to jedno z kluczowych kryteriów przy wyborze samochodowej baterii. Wie o tym, każdy miłośnik motoryzacji. Głęboko wierzymy, że zwrócenie uwagi na ten właśnie aspekt produktu zachęci kolejnych kierujących do skorzystania z naszych akumulatorów i zaznajomienia się z wyrobami sygnowanymi logo Jenox Akumulatory. Bez wątpienia Grand Prix 2022 w kategorii produkcja to ogromne wyróżnienie dla naszego zespołu, który wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie by produkować wysokiej klasy akumulatory kwasowo-ołowiowe. To dzięki zaangażowaniu naszych pracowników jesteśmy w stanie dostarczać wysokiej klasy akumulatory naszym klientom i stanowić silną konkurencję dla innych wytwórców samochodowych baterii. Ryszard Wasyłyk Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Handlowy w Jenox Akumulatory

 

Jenox

W Chodzieży wytwarza się blisko milion akumulatorów rocznie, a sama firma Jenox Akumulatory działa tam od przeszło trzydziestu lat. Dzisiejsza oferta sygnowana logo Jenox, to szeroki asortyment produktów stworzonych na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Są to serie Classic Blue Power, Gold, EFB i AGM dedykowane do aut osobowych, a także Classic, SHD i EFB Truck stworzone z myślą o autobusach, pojazdach ciężarowych i specjalistycznych. Firma oferuje także akumulatory Hobby dedykowane do sprzętu rekreacyjnego. Warto wspomnieć, że Jenox Akumulatory we współpracy z firmą Enea prowadzi również badania nad polskim bankiem energii, który ma znaleźć zastosowanie w instalacjach fotowoltaicznych. Taki magazyn energii ma działać w oparciu o baterie kwasowo-ołowiowe.

 

Firma Jenox Akumulatory wchodzi w skład największej grupy z branży akumulatorowej – ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Produkty spod znaku Jenox Akumulatory dostępne są w około 1000 punktów na terenie całego kraju, a także w większości państw Europejskich.

 

Źródło: Jenox Akumulatory

 

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).