JCB Interhandler Rally Team podsumowuje 76. Rajd Polski | MOTOFAKTOR

JCB Interhandler Rally Team podsumowuje 76. Rajd Polski

Załoga zespołu JCB Interhandler Rally Team, wspieranego przez Motofaktor.pl, ukończyła 76. Rajd Polski na 5. miejscu w klasie R2 RSMP.

Paweł Sławik z Bożydarem Grzywaczewskim, mimo problemów technicznych w trakcie weekendu, zdołali dojechać do mety 76. Rajdu Polski meldując się na 5. miejscu w klasie R2 Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Komentarz zespołu po zmaganiach na mazurskich szutrach prezentujemy poniżej:

 

trio Paweł Sławik, Bożydar Grzywaczewski i Opel Adam na finiszu Rajdu Polski. Debiut w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski kończymy na piątym miejscu wśród samochodów klasy R2. Niestety po przygodach, jakie spotkały nas w ciągu ostatnich trzech dni nie dały szans na poprawę tej pozycji. Ciężko zliczyć to wszystko, z czym przyszło nam się mierzyć na mazurskich szutrach. Sportowa ambicja i serce liczyło na więcej, ale przyjmujemy to wszystko z pokorą. Przyjechaliśmy do Mikołajek po naukę i zbierać doświadczenia. To zadanie wykonaliśmy chyba w 110%

Nasz samochód mocno dostał w kość, ale spisał się naprawdę dzielnie. Chłopaki z GG-Car Sport wykonali kawał świetnej roboty i razem stawiliśmy czoła wszystkim przeciwnościom. Dwa bardzo wymagające dni i mocno zróżnicowane etapy łączyło jedno – niesamowita atmosfera i tłumy kibiców. Do tego tylu znajomych. Którzy odwiedzili nas na serwisie i cały czas gorąco nas dopingowali. Ogromne podziękowania dla Was wszystkich i każdego z osobna, kto trzymał za nas mocno kciuki. Zapamiętamy ten weekend na zawsze!

 

Zespół redakcyjny Motofaktor.pl składa serdeczne gratulacje dla zespołu JCB Interhandler Rally Team, życząc sukcesów w następnych startach. Kolejna runda RSMP, czyli 5. Rajd Elektreny na Litwie, już za 2 tygodnie.

 

Źródło:  JCB Interhandler Rally Team

Zdjęcia: Sebastian Kożuch

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).