Jasnoniebieski Performance Blue – specjalny kolor Standox | MOTOFAKTOR

Jasnoniebieski Performance Blue - specjalny kolor Standox

person Adrian Januszkiewicz 23/01/2020

Standox po raz pierwszy w historii stworzył własny kolor - Standox Performance Blue - jasny, metaliczny niebieski z flopem.

Standox to marka znana z wysokiej klasy lakierów renowacyjnych. Teraz dodatkowo stworzyła swój pierwszy kolor specjalny. Receptura koloru Standox Performane Blue jest już dostępna w oprogramowaniu kolorystycznym Standowin iQ, a więc mogą z niej korzystać wszystkie warsztaty Standox.

 

Armin Sauer, Standox Colour Management Specialist na region Niemiec opracował ten kolor specjalnie na potrzeby Mercedesa SLS wystawionego w lobby centrum informacyjnego Standox w niemieckim mieście Wuppertal.

Mogliśmy wykorzystać standardowy kolor, ale zależało nam na czymś śmiałym i wyjątkowym. Podczas prac nad tym odcieniem inspirowaliśmy się niebieskim kolorem naszego logo. Co więcej, Globalny Raport Popularności Kolorów Axalta za rok 2018 wskazał, że niebieski to najpopularniejszy kolor chromatyczny wśród nowych aut w Europie. Ma około 10% udziału w rynku za białym, szarym, czarnym i srebrnym. To również wpłynęło na naszą decyzję. Armin Sauer Standox Colour Management Specialist na region Niemiec

Ekskluzywny model z kolorem specjalnym

Standox Performance Blue nie jest dostępny na samochodach zjeżdżających z linii produkcyjnych, ale powstała niewielka partia modeli samochodu sportowego Ford GT40 w skali 1:18 polakierowanych tym kolorem, które można kupić wyłącznie za pośrednictwem marki Standox.

Chcemy zaoferować klientom coś wyjątkowego i konkretnego, co jednocześnie będzie zgodne z naszym mottem: sztuka lakierowania. Dlatego stworzyliśmy ekskluzywny model dla kolekcjonerów. Kolor Standox Performance Blue nie tylko sprawia, że model Forda GT40 cieszy się ogromną popularnością, lecz także odzwierciedla wiarygodność naszej marki. Olaf Adamek Standox Brand Manager na Europę, Bliski Wschód i Afrykę

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).