Jakość Hella Gutmann w atrakcyjnej cenie! | MOTOFAKTOR

Jakość Hella Gutmann w atrakcyjnej cenie!

person Redakcja 18/04/2022

Hella Gutmann, chcąc pomóc mniejszym warsztatom i tym o wąskiej specjalizacji, stworzyła platformę diagnostyczną mega macs PC LITE.

Nowe technologie i możliwość ich poprawnego diagnozowania są obecnie największym wyzwaniem zarówno dla warsztatów, jak i producentów urządzeń diagnostycznych. Hella Gutmann dostarcza kompleksowe rozwiązania diagnostyczne dla najważniejszych systemów montowanych w nowoczesnych pojazdach – zarówno dane diagnostyczne, jak i dokumentację techniczną oraz instrukcje napraw. Co jednak w przypadku, gdy warsztat nie zajmuje się obsługą np. systemów wspomagania kierowcy (ADAS)? Nie każdy musi naprawiać wszystko od A do Z. Spotykamy na naszym rynku warsztaty, które wyrobiły sobie wąską specjalizację w naprawach, np. silników, skrzyń biegów czy klimatyzacji. Czy te warsztaty, świadczące węższy zakres usług muszą płacić za możliwość diagnozy systemów, których naprawą się nie zajmują? Absolutnie NIE!

 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom wyspecjalizowanych lub mniejszych warsztatów, Hella Gutmann stworzyło nową platformę diagnostyczną mega macs PC LITE. Zawartość aplikacji mega macs PC LITE w stosunku do pełnej wersji została pomniejszona o diagnostykę systemów ADAS, oświetlenia (światła adaptacyjne, LED, matryce) oraz kodowania i adaptacje systemów wysokonapięciowych, zachowując pełną funkcjonalność urządzeń mega macs w diagnozowaniu wszystkich pozostałych sterowników i komponentów samochodu. mega macs PC LITE nie ustępuje pozostałym urządzeniom Hella Gutmann również pod względem diagnostyki pojazdów z zablokowaną bramką diagnostyczną jak SGW w Fiatach czy SFD w grupie VW. Analogicznie jak w pozostałych urządzeniach diagnostyka tych pojazdów jest w pełni dostępna po utworzeniu darmowego konta w Cyber Security Management Hella Gutmann.

Zredukowana zawartość diagnostyczna aplikacji przekłada się wprost na bazową cenę urządzenia oraz cenę aktualizacji. Pozwala to zredukować koszty i nawet mniej zamożnym warsztatom aktualizować na bieżąco urządzenie diagnostyczne, aby zawsze świadczyć usługę na najwyższym poziomie.

 

mega macs PC LITE to ponad 35 000 obsługiwanych modeli pojazdów, intuicyjne oprogramowanie oparte na środowisku Windows, rozszerzone opisy kodów usterek, procedury regulacyjne i kodowania, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie i niewielkim kosztom aktualizacji rocznej.

 

Bezprzewodowa komunikacja z modułem VCI zapewnia wysoką mobilność urządzenia i wygodę
w obsłudze. Instalacja oprogramowania odbywa się w trybie plug’n’play co w bardzo prosty sposób pozwala zmienić zwykły komputer w profesjonalne narzędzie diagnostyczne. mega macs PC LITE jest więc idealną propozycją dla warsztatów rozpoczynających swoją działalność, a także dla warsztatów świadczących węższy zakres usług. mega macs PC LITE pozwala już od pierwszych dni cieszyć się legalnym, renomowanym urządzeniem diagnostycznym.

 

Artykuł sponsorowany przez Hella Gutmann

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).