Jacek Podgórski kandydatem do Rady Nadzorczej Inter Cars | MOTOFAKTOR

Jacek Podgórski kandydatem do Rady Nadzorczej Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 4/06/2019

Według informacji Inter Cars, kandydaturę Podgórskiego zgłoszono w związku z planowanym 17 czerwca br. Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki.

Informacja o zgłoszeniu kandydatury Jacka Podgórskiego na członka Rady Nadzorczej Inter Cars wpłynęła wczoraj (3 czerwca br.) od akcjonariusza Spółki – Aviva Otwarty Fundusz Emerytalny Aviva Santander – reprezentowanego przez Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Santander S.A.

 

Dotychczasowa kariera zawodowa Jacka Podgórskiego była związana z: Petrobankiem (dziś Bank Nordea), Bankiem Pekao S.A., PKN Orlen czy ostatnio Sanok Rubber Company S.A., gdzie pełnił stanowiska kierownicze na różnych stopniach, co dało mu 25-lat menedżerskiego doświadczenia.

 

Źródło: ESPI

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).