IV Międzynarodowe Targi EkoFlota już od jutra | MOTOFAKTOR

IV Międzynarodowe Targi EkoFlota już od jutra

Tegoroczne Targi EkoFlota to okazja do zapoznania się z aktualną ofertą niskoemisyjnych pojazdów oraz rozwiązaniami dla flot ekologicznych samochodów.

Międzynarodowe Targi EkoFlota to doskonała okazja dla specjalistów z branży flotowej do zapoznania się z najnowszymi produktami na rynku pojazdów z alternatywnym napędem. Pierwszy dzień 3-dniowej imprezy to dzień prasowy, podczas którego nastąpi wręczenie nagrody targów EkoFlota. Na czwartek zostały zaplanowane konferencje prasowe na stoiskach wystawców i premiery targowe. Piątek będzie dniem otwartym dla szerokiej publiczności. Przez cały czas trwania targów będzie można nie tylko zapoznać się z samochodami, jednośladami i innymi pojazdami wyposażonymi w alternatywne napędy na stoiskach, ale także przetestować je podczas jazd próbnych.

 

W środę zostanie zorganizowana również konferencja E-Mobility: Alternatywne floty przyszłości. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. Zostaną na niej omówione zagadnienia przepisów prawnych oraz sposobów na budowę przyjaznych dla środowiska flot samochodowych oraz kontroli ich kosztów. Prelegenci wyjaśnią, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Przedmiotem dyskusji będzie także rola samorządów i działania miast w rozwijaniu nowoczesnej mobilności.

 

Na powierzchni 9000 m2 zostaną przedstawione nowości reprezentujące różne formy alternatywnych napędów. Segment aut elektrycznych będą reprezentowały m.in. Volkswagen e-Up!, Mercedes-Benz EQC, Jaguar I-Pace czy Kia e-Soul. Nie zabraknie też modeli hybrydowych, jak Toyota Corolla nowej generacji czy Ford Focus. Pojawią się także pojazdy na gaz ziemny oraz LPG. Organizatorzy przewidują, że targi odwiedzi w tym roku ponad 10 000 klientów biznesowych, managerów flotowych i specjalistów branży flotowej.

 

Organizatorzy zapraszają zainteresowanych do hali nr 6 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu.

 

Źródło: Targi EkoFlota

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).