IV Międzynarodowe Targi EkoFlota już od jutra | MOTOFAKTOR

Tegoroczne Targi EkoFlota to okazja do zapoznania się z aktualną ofertą niskoemisyjnych pojazdów oraz rozwiązaniami dla flot ekologicznych samochodów.

Międzynarodowe Targi EkoFlota to doskonała okazja dla specjalistów z branży flotowej do zapoznania się z najnowszymi produktami na rynku pojazdów z alternatywnym napędem. Pierwszy dzień 3-dniowej imprezy to dzień prasowy, podczas którego nastąpi wręczenie nagrody targów EkoFlota. Na czwartek zostały zaplanowane konferencje prasowe na stoiskach wystawców i premiery targowe. Piątek będzie dniem otwartym dla szerokiej publiczności. Przez cały czas trwania targów będzie można nie tylko zapoznać się z samochodami, jednośladami i innymi pojazdami wyposażonymi w alternatywne napędy na stoiskach, ale także przetestować je podczas jazd próbnych.

 

W środę zostanie zorganizowana również konferencja E-Mobility: Alternatywne floty przyszłości. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. Zostaną na niej omówione zagadnienia przepisów prawnych oraz sposobów na budowę przyjaznych dla środowiska flot samochodowych oraz kontroli ich kosztów. Prelegenci wyjaśnią, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Przedmiotem dyskusji będzie także rola samorządów i działania miast w rozwijaniu nowoczesnej mobilności.

 

Na powierzchni 9000 m2 zostaną przedstawione nowości reprezentujące różne formy alternatywnych napędów. Segment aut elektrycznych będą reprezentowały m.in. Volkswagen e-Up!, Mercedes-Benz EQC, Jaguar I-Pace czy Kia e-Soul. Nie zabraknie też modeli hybrydowych, jak Toyota Corolla nowej generacji czy Ford Focus. Pojawią się także pojazdy na gaz ziemny oraz LPG. Organizatorzy przewidują, że targi odwiedzi w tym roku ponad 10 000 klientów biznesowych, managerów flotowych i specjalistów branży flotowej.

 

Organizatorzy zapraszają zainteresowanych do hali nr 6 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu.

 

Źródło: Targi EkoFlota

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).