itWheels i MAK w Inter Cars | MOTOFAKTOR

Oferta felg aluminowych Inter Cars poszerzona została o dwie rozpoznawalne marki - itWheels oraz MAK.

itWheels

Od listopada 2018 grupa Inter Cars SA rozpoczyna współpracę z firmą tyremotive GmbH i dystrybucję felg aluminiowych marki itWheels w Polsce.

 

Inter Cars SA obejmuje obowiązki oficjalnego dystrybutora marki itWheels w Polsce i Europie Centralnej na zasadach wyłączności. Przedstawiciele tyremotive GmbH i Inter Cars SA podczas spotkania w Warszawie osiągnęli porozumienie i podjęli wspólną decyzję, która ma na celu intensywny rozwój sprzedaży felg ze stopów lekkich itWheels. Obie strony podkreślają niezwykłą wagę tej współpracy.

 

Szczególnie polecane są w tym sezonie są modele itWheels Michelle i itWheels Alice.

 

itWheels Michelle to, jak mówi producent, nieskomplikowana delikatność, która poradzi sobie ze wszystkimi, nawet szutrowymi drogami. Michelle można spotkać w trzech wersjach kolorystycznych: czarny matowy, czarny matowy polerowany, tytan i srebrny – i w pełnej gamie rozmiarów: 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 i 21 cali.

itWheels Alice to Alicja z Krainy Czarów. Powieść jest klasykiem literatury światowej. Felga Alice natomiast jest klasyczna i piękna. Alice jest dostępna w kolorach czarny błyszczący, czarny błyszczący polerowany i srebrny błyszczący, w rozmiarach 16, 17 i 18 cali.

MAK

Również od listopada 2018 Inter Cars przejmuje obowiązki oficjalnego dystrybutora w Polsce na zasadach wyłączności innej firmy – marki MAK.

 

MAK jest włoskim producentem felg aluminiowych, świętującym w tym roku swoją 25 rocznicę powstania. Dwie organizacje połączyły wtedy swoje siły – jedna z wielkim doświadczeniem w sektorze metalurgicznym, druga w motoryzacyjnym. Obecnie MAK jest powszechnie rozpoznawaną marką na wielu światowych rynkach, uznawaną za lidera branży. Włochy są szeroko znane jako autorytet w kwestii stylu i wzornictwa, a MAK stosuje tę wiedzę w praktyce w swoich produktach. Dowodem na to jest ciągła współpraca MAK-a z renomowanymi projektantami z ogromnym doświadczeniem w świecie motoryzacji. Ponadto wiedza o metalach i metalurgicznych procesach produkcyjnych rozwijana przez lata oraz postęp technologiczny tworzą główne kompetencje firmy MAK.

 

MAK Icona jest ikoną stylu, doskonale pasującą do wielu nowych samochodów. Podwójne ramiona tego asymetrycznego wzoru podkreślają jego dynamizm. MAK Icona została zaprojektowana do montażu na większości samochodów aktualnie dostępnych na rynku i wszystkie jej aplikacje mają homologację TUV/KBA oraz NAD. Icona występuje w trzech wersjach kolorystycznych, które nadają jej kształtom wyrafinowany, wyjątkowy i elegancki charakter – black mirror, titan i silver – oraz w 4 rozmiarach: 15, 16, 17 i 18 cali.

MAK Wolf prezentuje dziesięcioramienną konstrukcję, podkreślającą indywidualną naturę aut, dla których jest przeznaczona. Ramiona Wolf’a są smukłe i strzeliste od strony piasty, by dalej stopniowo rozszerzać się do zewnętrznej strony obręczy. Ich struktura delikatnie skręca po drodze, poruszając całą architekturę koła. Połączenie z rantem jest płynne i harmonijne, podkreślając doskonałe wyważenie stylu tej felgi. Wolf dostępny jest w kolorach black mirror, gunmetal mirror i silver, w rozmiarach 16, 17, 18, 19 i 20 cali.

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).