iParts.pl i Ucando partnerami Karty Dużej Rodziny | MOTOFAKTOR

iParts.pl i Ucando partnerami Karty Dużej Rodziny

person Adrian Januszkiewicz 27/06/2019

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl, podobnie jak Ucando, dołączył do programu Karty Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny to inicjatywa Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, funkcjonująca już od 2015 roku. Stanowi system zniżek i dodatkowych benefitów z jakich mogą korzystać rodziny wielodzietne (rodzice mający na utrzymaniu co najmniej trójkę dzieci).

 

Ideą stojącą za KDR jest ułatwienie im dostępu do usług, produktów, kultury czy rozrywki przy potencjalnie ograniczonych budżetach, jakimi z reguły dysponują. Karta obejmuje nie tylko instytucje publiczne i państwowe, ale umożliwia także skorzystanie ze specjalnych zniżek na oferty prywatnych firm partnerskich. Z takich benefitów korzystać może niezależnie każda osoba w rodzinie.

 

Od 2019 roku do grona partnerów KDR dołączają dwa duże i dynamicznie rozwijające się sklepy z częściami samochodowymi – iParts oraz Ucando. Obie firmy przygotowały specjalną ofertę z myślą o rodzinach 3+.

 

iParts to największy w Polsce serwis e-commerce z częściami zamiennymi. Rozwija się nieustannie od 2009 roku, oferując swoim klientom dostęp do ponad 2 000 000 produktów, w cenach niższych niekiedy o połowę niż w tradycyjnych sklepach. Ucando to młody i dynamiczny zespół tworzący platformę sprzedażową adresowaną nie tylko do mechaników ale i „zwykłych” klientów indywidualnych. Bogaty asortyment i atrakcyjne ceny uzupełnione są o fachowe porady i wiedzę.

 

Źródło: iParts.pl

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).