Inter-Team: zmiany w magazynie „Inter-News” | MOTOFAKTOR

Inter-Team: zmiany w magazynie "Inter-News"

person Redakcja 8/06/2018

Magazyn "Inter-News" wydawany przez sieć Inter-Team przeszedł metamorfozę.

Do tej pory „Inter-News” był gazetą branżową i trafiał przede wszystkim do właścicieli warsztatów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych (B2B). Teraz rozszerzona została grupa odbiorców magazynu. Treści są przygotowywane tak, by przyjemność z ich czytania czerpali zarówno profesjonaliści z branży, jak i osoby, które nie są związane z branżą motoryzacyjną czyli wszyscy klienci (B2C).

 

Zmieniony „Inter-News” oprócz nowych odbiorców zyskał także nową nazwę – od teraz to „Inter-Team News„. Tematyka „Inter-Team News” niezmiennie związana jest z branżą motoryzacyjną. Dodatkowo w magazynie pojawiły się ciekawe, intrygujące i nieoczywiste działy. Wszystko po to, by zawarty w gazecie kontent zaciekawił zarówno osoby związane z branżą, a także klientów, do których rąk np. podczas czekania na naprawę auta, trafia „Inter-Team News„.

 

Działy „Inter-Team News”:

 

 • Inter-Team Aktualności – co nowego dzieje się w Inter-Team
 • Rynek Flesz – nowości z rynku motoryzacyjnego
 • Prosto w oczy – wywiad ze znanymi osobami ze świata show-biznesu, sportu, itd.
 • Serwis prawny – porady prawne i pytania od czytelników
 • Top Temat – temat przewodni numeru czyli modny ostatnio long form journalist
 • Rusz z miejsca – czyli doradca biznesowy radzi
 • Nasi dostawcy – co słychać u dostawców
 • Pod lupą – opis warsztatów godnych zaufania O.K. Serwis
 • Żyj z pasją – reportaż o niecodziennym hobby osób pracujących lub związanych z Inter-Team
 • Nie tylko gadżety – nowinki ze świata gadżetów
 • Tutaj jesteśmy – oddziały Inter-Team
 • Pod koniec – krzyżówka z nagrodami i ciekawostka motoryzacyjna

 

W każdym numerze „Inter-Team News” czytelnik znajdzie się „Prosto w oczy” podczas wywiadu ze znaną osobą (w obecnym numerze jest to Odeta Moro – znana prezenterka radiowa i telewizyjna, pasjonatka motoryzacji. Wisienką na torcie jest sekcja „Żyj z pasją”, w której opisywane jest niecodzienne hobby osób pracujących lub związanych z Inter-Team.

 

Nowy etap w historii magazynu Inter-Team dotyczy także zmiany częstotliwości wydawania. „Inter-Team News” – będzie ukazywał się teraz 4 razy w roku. Dodatkowo pojawi się nowe wydawnictwo: „Inter-Team Warsztat„, jako dodatek do magazynu wiodącego, wychodzące 2 razy w roku. „Inter-Team Warsztat” to dodatek techniczny dedykowany właścicielom i pracownikom warsztatów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych (B2B). Pierwszy numer pojawi się w wakacje wraz z drugim numerem „Inter-Team News„.

 

Źródło: Inter-Team

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).