Inter Parts uczcił jubileusz 30-lecia działalności | MOTOFAKTOR

Inter Parts uczcił jubileusz 30-lecia działalności

W dniach 23-25 września w Iławie spotkali się klienci i dostawcy firmy Inter Parts, gdzie świętowano jubileusz 30-lecia działalności dystrybutora.

Obchody 30-lecia działalności Inter Parts miały miejsce w hotelu Grand Hotel Tiffi Iława. Uświetniła je obecność blisko 200 klientów hurtowych z Polski i zagranicy, a także laureatów promocji, organizowanej przez Inter Parts na przełomie roku. Ponadto w spotkaniu udział wzięło ponad trzydziestu dostawców na co dzień współpracujących z Inter Parts. W ramach wydarzenia zaproszono klientów do Stawigudy, gdzie można było obejrzeć postępy prac przy otwarciu nowoczesnego magazynu obsługującego dystrybucję Inter Parts.

Magazyn Inter Land w Stawigudzie, którego otwarcie ma nastąpić na przełomie roku

Obecnie Inter Parts dysponuje powierzchnią magazynową wynoszącą blisko 15 000 m2, z wielopoziomowym systemem półek, których łączna ilość to 40 000 m2. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na przestrzeń magazynową, na przełomie 2022/2023 roku ma być uruchomione ultranowoczesne centrum logistyczne o powierzchni 23 000 m2. W kolejnym planowanym etapie inwestycji obiekt ma być powiększony do łącznej powierzchni blisko 40 000 m2.

Wieczorne obchody jubileuszu Inter Parts

W piątkowy wieczór odbył się uroczysty bankiet, podczas którego Zarząd Inter Parts, w osobach: Prezesa Waldemara Bacławskiego oraz Członków Zarządu: Marka Grabowskiego i Przemysława Tetyka nagrodził 11 klientów za całokształt współpracy. Nagrodzone firmy to:

 

 • AUTO CZĘŚCI JUNIOR S.C.
 • Firma „CELTA” Janusz Kaliszuk
 • P.H.U .DSD-CAR AUTO CZĘŚCI
 • ITD SPÓŁKA AKCYJNA
 • MOTO CENTRUM Zaborowscy s.c
 • MOTOSTACJA Sp. z o.o.
 • MOTO-FAN S.C.
 • M-MOT Sp. z o.o.
 • P.H.U. KRZYSZTOF KACZMARCZYK
 • R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o.
 • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „SZIK”

 

W drugiej części kolacji prowadząca, Paulina Sykut Jeżyna zaprosiła na scenę Andrzeja Piasecznego, którego koncert porwał gości do tańca. Bankiet, podczas którego klienci mieli okazję porozmawiać z opiekunami handlowymi i dostawcami w nieco luźniejszej atmosferze potrwał do wczesnych godzin porannych.

Jubileuszowy bankiet Inter Parts uświetnił koncert Andrzeja Piasecznego

Drugiego dnia goście zostali zaproszeni na targi prowadzone przez Menedżera ds. rozwoju sieci NexusAuto, Rafała Kędziorka. Odwiedzający mogli otrzymać fachowe porady techniczne, ale również przetestowano ich poziom wiedzy podczas konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. W tej części udział wzięli także dealerzy samochodowi marek: Audi, Skoda, Toyota, Lexus, BMW i Mercedes-Benz. Prócz prezentowanej oferty zainteresowani mogli skorzystać z jazd testowych znanych marek samochodowych.

Sobotnie targi Inter Parts poprowadził Rafał Kędziorek, Menedżer ds. rozwoju sieci NexusAuto

Kolejną atrakcją sobotniego dnia było szkolenie, które poprowadził Marcin Prokop. Prezenter i prowadzący wielu programów telewizyjnych, w tym motoryzacyjnych, wprowadził obecnych w tajniki tworzenia marki osobistej i radzenia sobie w nowoczesnym świecie technologii. Szczególnie interesujący okazał się panel dyskusyjny, w którym pytaniom nie było końca.

 

Wieczorną część jubileuszowego spotkania Inter Parts uświetniły występy stand-uperów: Arkadiusza Jaksy Jakszewicza i Wiolki Walaszczyk.

Jubileuszowy tort pokroił Prezes Inter Parts, Waldemar Bacławski

Źródło: Inter Parts

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).