Inter Parts otworzył oddział w Stargardzie | MOTOFAKTOR

Inter Parts otworzył oddział w Stargardzie

person Joanna Piszcz 23/08/2021

Firma Inter Parts otworzyła kolejny oddział w województwie zachodniopomorskim.

Nowy oddział Inter Parts działa w Stargardzie od 16 sierpnia i zlokalizowany jest przy ulicy Bydgoskiej 63A. Do nowo otwartego oddziału firma zaprasza zarówno klientów detalicznych, jak i właścicieli warsztatów samochodowych.

 

Lokalizacja siedziby przy drodze krajowej nr 20 oraz dostępność parkingu przed budynkiem, zapewniają bezproblemowy dojazd i parkowanie. Ponadto pracownicy oddziału opracowali lokalne trasy dostaw towaru, które dowożą części do klientów hurtowych w Stargardzie oraz okolicach.

 

Zaletą filii jest także własne zaplecze magazynowe. Dzięki niemu Inter Parts zapewnia „od ręki” najbardziej popularne części zamienne układu hamulcowego, zawieszenia, chłodzenia, wydechowego, czy rozrządu silnika. Obok szerokiej oferty części zamiennych, oddział oferuje narzędzia i wyposażenie warsztatowe.

 

Asortyment narzędziowy obejmuje grzechotki, klucze narzędziowe, zestawy narzędzi, wózki warsztatowe, blokady rozrządu, a także specjalistyczne urządzenia jak zlewarki, wysysarki, ściągacze, czy podnośniki.

 

Inter Parts Stargard
Ul. Bydgoska 63A
73-110 Stargard
E-mail: stargard@interparts.pl

 

Godziny otwarcia:
pon – pt: 8:00 – 17:00
sob: 8:00 – 13:00

 

Kierownik oddziału:

Marta Szczygieł
tel. kom. 532 747 698, tel. 91 851 10 14
e-mail: marta.szczygiel@interparts.pl

 

Dział sprzedaży:

Krystian Stępień
tel. kom.: 734 210 204, tel.: 91 851 10 16,
e-mail: krystian.stepien@interparts.pl

Tomasz Rogacki
tel. kom. 668 183 131, tel. 91 851 10 17
e-mail: tomasz.rogacki@interpats.pl

 

Przedstawiciel handlowy:

Adrian Stojak
tel. kom.: 538 818 344
e-mail: adrian.stojak@interparts.pl

 

Magazyn:

tel. kom. 668 196 398, tel. 91 851 10 19
e-mail: magazynst@interparts.pl

 

Źródło: Inter Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).