INTER GRA wystartowała | MOTOFAKTOR

INTER GRA wystartowała

Z myślą o klientach Inter Parts przygotował grywalizację pn. INTER GRA Jubileuszowy Wyścig po Nagrody, która potrwa do końca września br.

W 2021 r. Inter Parts obchodzi 30-lecie działalności na rynku części zamiennych. Okrągłe urodziny stały się okazją, aby złożyć podziękowania klientom. Z myślą o nich dystrybutor przygotował grywalizację pn. INTER GRA Jubileuszowy Wyścig po Nagrody.

 

Promocja INTER GRA kierowana jest do klientów hurtowych, właścicieli warsztatów samochodowych i ich pracowników. Akcja składa się z dwóch wyścigów oraz finału i potrwa od 6 kwietnia do 30 września 2021 r.

 

Do promocji Inter Parts zaprosił swoich kluczowych dostawców – Partnerów Promocji. Dzięki temu pula nagród wynosi blisko 1 mln zł. Wśród jubileuszowych nagród znajdują się: samochody dostawcze, vouchery wycieczkowe, AGD i RTV prestiżowych marek, karty przedpłacone i wiele innych.

 

Aby wziąć udział w promocji należy zgłosić udział na dedykowanej platformie pod adresem www.intergra.pl i dokonać rejestracji.

 

Partnerzy promocji VIP: Bosch, Castrol, Contitech, Filtron, KYB, grupa ZF: TRW Lemförder Sachs

 

Partnerzy promocji: AS-PL, ATE, Dayco, Denso, Drive+, febi bilstein, Mann-Filter, Moje Auto, Monroe, Mertz, Magneti Marelli, OSRAM, Proflex, Rap Brakes, Valeo, Voltaro, Zimmermann, Total i Elf, grupa Q4Y: Dolz Sasic Vernet, Philips i Narva, NTN-SNR, NGK – NTK.

 

Szczegóły na www.interparts.pl

 

Źródło: Inter Parts

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).