Inter Cars wysoko w dwóch biznesowych rankingach | MOTOFAKTOR

Inter Cars wysoko w dwóch biznesowych rankingach

person Joanna Piszcz 29/10/2020

Inter Cars zajął wysokie pozycje w rankingu Forbesa i Brylantów Polskiej Gospodarki.

Forbes opublikował Ranking 100 Największych Polskich Firm Prywatnych, który został przygotowany wspólnie z Haitong Bankiem. Kolejny rok z rzędu w zestawieniu tym znalazł się Inter Cars. Największy dystrybutor części zamiennych w Polsce uplasował się w czołówce rankingu.

 

Lista 100 polskich przedsiębiorstw prywatnych według magazynu Forbes powstała z wyliczenia wartości rynkowej firm, zarówno tych notowanych na giełdzie, jak i nieobecnych na niej.

 

W odróżnieniu od innych list publikowanych w polskich mediach, redakcja “Forbesa” nie układała rankingu według wartości sprzedaży. Dziennikarze policzyli natomiast wartość przedsiębiorstwa, znaną na rynkach jako Enterprise Value.

 

Inter Cars uplasował się w czołówce rankingu, zajmując wysoką 14. pozycję. Kolejny rok z rzędu jest to najwyższe miejsce zajmowane przez firmę z branży motoryzacyjnej.

Inter Cars ponownie wśród brylantów gospodarki

Instytutu Europejskiego Biznesu po raz kolejny opublikował listę firm, którym przyznał tytuł Brylantów Polskiej Gospodarki. Wśród wyróżnionych znalazł się również Inter Cars, zajmując wysoką pozycję w rankingu.

 

Spośród 56 456 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w październiku 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, stworzona została lista największych Brylantów Polskiej Gospodarki 2019 roku. W rankingu sklasyfikowanych zostało 1000 największym firm obecnych na polskim rynku.

 

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dziesięć lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

 

Inter Cars w tegorocznym rankingu zajął 159. pozycję, plasując się w górnej części zestawienia.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).