Inter Cars na Tuning & Motor Show 2018 | MOTOFAKTOR

Inter Cars na Tuning & Motor Show 2018

person Adrian Januszkiewicz 13/07/2018

Setki modyfikowanych aut przyciągały wzrok i rozpalały zmysły tysięcy odwiedzających podczas tegorocznej edycji Dub It Tuning Festiwal.

Na tak ważnej imprezie nie mogło zabraknąć również firmy Inter Cars, która wraz z reprezentacją działu Tuning & Motorsport była obecna na tym wydarzeniu.

 

W dniach 7 i 8 lipca na terenie Targów Kielce odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych tuningowi i modyfikacji pojazdów – TUNING & MOTOR SHOW. Podczas imprezy zobaczyć można było setki fantastycznie przerobionych samochodów, które swoim atrakcyjnym wyglądem i starannym wykonaniem przykuwały uwagę rzeszy fanów motoryzacji. Co ważne, dzięki obecności jednego z działów Inter Cars, Tuning & Motorsport, odwiedzający targi goście mogli nie tylko zobaczyć finalny efekt prac nad pojazdami, ale także porozmawiać o interesujących ich podzespołach i częściach potrzebnych im do modyfikacji ich samochodów.

Obecność na tak ważnej imprezie, to dla nas wyjątkowa okazja. Dzięki temu jesteśmy bliżej naszych klientów, co daje nam możliwość jeszcze lepiej zrozumieć ich potrzeby względem produktów, które im oferujemy. Wśród naszych dostawców wyróżnić możemy takie firmy, jak K&N, Bilstein, Eibach, Brembo, Ferodo, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród licznej grupy kupujących. Bardzo ciekawie prezentuje się również nasza nowość, czyli produkty skierowane do osób zajmujących się autodetalingiem. Piotr Bok Segment Manager Inter Cars

 

Targi były również niepowtarzalną okazją do spotkania z przedstawicielami klubów tuningowych, właścicielami warsztatów samochodowych, firmami motoryzacyjnymi oraz miłośnikami aut z Polski i zagranicy.

Nasza oferta skierowana jest praktycznie do każdego użytkownika samochodu, ze szczególnym wyróżnieniem pasjonatów, którzy chcą czegoś więcej od auta. Cieszymy się, że mamy okazję spotkać się z przedstawicielami różnych klubów zrzeszających różnego rodzaju miłośników danych marek i modeli. Krzysztof Cieślak Menedżer Produktu Inter Cars

 

Wydarzeniu towarzyszył szereg atrakcji, które dla zgromadzonych gości były wspaniałym uzupełnieniem całej wystawy. Były to m.in. pokazy driftu, wyścigi samochodów rajdowych, pokazy stuntu, czy też emocjonujące zmagania wrak race. Wszystkie te elementy zebrane w jedną całość sprawiały, że wydarzenie było wspaniałym świętem dla wszystkich osób, które zdecydowały się w nim w uczestniczyć.

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).