Wojciech Aleksandrowicz w zarządzie Inter Cars | MOTOFAKTOR

Inter Cars zmienił skład zarządu

Decyzją Rady Nadzorczej Inter Cars SA Wojciech Aleksandrowicz został nowym członkiem zarządu spółki. Będzie też jej Dyrektorem Zarządzającym ds. Logistyki i IT.

 

Aleksandrowicz nowe funkcje obejmie od 1 stycznia 2024 r. i będzie je pełnił przynajmniej do końca kadencji, która rozpoczęła się 31 maja 2022 r. Decyzją Rady Nadzorczej skład zarządu Inter Cars SA będzie teraz 5-osobowy.

 

Nowy członek zarządu spółki to absolwent Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Przemysłu. Ukończył również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku zarządzanie logistyczne. Związany jest z grupą kapitałową Spółki od 2004 roku. W latach 2004-2013 był zatrudniony w Spółce na stanowisku zastępcy dyrektora logistyki.

 

Od 2012 pełnił funkcję członka zarządu, zaś od 2013 roku pełni funkcję prezesa zarządu, spółki ILS sp. z o.o. z siedzibą w Swobodni, powstałej z wydzielenia działu logistyki Inter Cars SA. Od 2020 roku zajmuje w spółce stanowisko dyrektora zarządzającego ds. logistyki i IT, a w 2021 roku został powołany do pełnienia funkcji prokurenta spółki. Od 2009 roku jest również udziałowcem i członkiem zarządu w firmie rodzinnej: Przedsiębiorstwo „Żegluga Augustowska” w Augustowie sp. z o.o.

 

W latach 1999-2004 Wojciech Aleksandrowicz związany był ze spółką ACP Pharma SA, gdzie pełnił funkcję dyrektora zespołu logistycznego oraz głównego logistyka. Wcześniej w latach 1997-1999 współpracował ze spółką Julius Blum Polska sp. z o.o. jako przedstawiciel handlowy.

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).