Inter Cars: Robert Kierzek rezygnuje z funkcji wiceprezesa zarządu | MOTOFAKTOR

Inter Cars: Robert Kierzek rezygnuje z funkcji wiceprezesa zarządu

person Joanna Piszcz 26/04/2018

Zarząd Inter Cars S.A. poinformował, że 26 kwietnia wiceprezes zarządu Robert Kierzek złożył oświadczenie o rezygnacji z ubiegania się o powołanie do pełnienia funkcji członka zarządu spółki na kolejną kadencję.

Jak informuje zarząd Inter Cars S.A. rezygnacja Roberta Kierzka jest podyktowana względami osobistymi.  Wygaśnięcie mandatów członków zarządu spółki bieżącej kadencji nastąpi z dniem odbycia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe spółki za rok obrotowy 2017, które zostało zwołane na dzień 21 czerwca 2018 r.

 

Robert Kierzek, absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, związany był ze spółką od pierwszych lat istnienia jej przedsiębiorstwa. Od roku 1992 pracował w Inter Cars s.c., początkowo jako sprzedawca, następnie kierownik działu zamówień oraz dyrektor ds. handlowych. Od 2001 roku pełnił funkcję wiceprezesa zarządu spółki, zaś od czerwca 2010 roku funkcję prezesa zarządu spółki. Od 1 maja 2017 r. ponownie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu. Ponadto, od 2002 roku był członkiem zarządu Q-Service Sp. z o.o. oraz od 2014 roku członkiem zarządu Q-Service Truck Sp. z o.o., spółek zależnych Inter Cars.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).