Inter Cars: Robert Kierzek rezygnuje z funkcji wiceprezesa zarządu | MOTOFAKTOR

Inter Cars: Robert Kierzek rezygnuje z funkcji wiceprezesa zarządu

Zarząd Inter Cars S.A. poinformował, że 26 kwietnia wiceprezes zarządu Robert Kierzek złożył oświadczenie o rezygnacji z ubiegania się o powołanie do pełnienia funkcji członka zarządu spółki na kolejną kadencję.

Jak informuje zarząd Inter Cars S.A. rezygnacja Roberta Kierzka jest podyktowana względami osobistymi.  Wygaśnięcie mandatów członków zarządu spółki bieżącej kadencji nastąpi z dniem odbycia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe spółki za rok obrotowy 2017, które zostało zwołane na dzień 21 czerwca 2018 r.

 

Robert Kierzek, absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, związany był ze spółką od pierwszych lat istnienia jej przedsiębiorstwa. Od roku 1992 pracował w Inter Cars s.c., początkowo jako sprzedawca, następnie kierownik działu zamówień oraz dyrektor ds. handlowych. Od 2001 roku pełnił funkcję wiceprezesa zarządu spółki, zaś od czerwca 2010 roku funkcję prezesa zarządu spółki. Od 1 maja 2017 r. ponownie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu. Ponadto, od 2002 roku był członkiem zarządu Q-Service Sp. z o.o. oraz od 2014 roku członkiem zarządu Q-Service Truck Sp. z o.o., spółek zależnych Inter Cars.

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).