Inter Cars oferuje firmom pojazdy BYD Trucks | MOTOFAKTOR

Inter Cars oferuje firmom pojazdy BYD Trucks

person Redakcja 17/07/2023

W związku z pojawieniem się na polskim rynku marki BYD, Inter Cars przygotował specjalną ofertę dla przedsiębiorców.

 

BYD jest pierwszym i jedynym producentem samochodów, który produkuje własne akumulatory, silniki i system sterowania silnikiem. Zintegrowana technologia ma zwiększać niezawodność i zapewniać klientom łatwe, kompleksowe rozwiązania serwisowe.

 

W wyniku zastosowania najnowocześniejszej technologii, firma BYD opracowała wysoce zintegrowaną e-platformę, która może zmniejszyć wagę pojazdów, koszty utrzymania i zoptymalizować umiejscowienie części w celu zwiększenia niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności energetycznej.

 

Do pojazdów oferujących te korzyści należy model BYD ETP3 eVan. Jest on wyposażony w silnik elektryczny opracowany przez inżynierów BYD, zintegrowany sterownik silnika oraz rewolucyjny akumulator Blade Battery.

BYD ETP3 – doskonałe narzędzie dla każdego biznesu

Pojazd dostawczy ETP3, najmniejszy model w kolekcji eTruck firmy BYD, został zaprojektowany z myślą o łatwości manewrowania w miejskim środowisku. To kompaktowy pojazd z przestrzenią magazynową o dużej ładowności wynoszącej 780 kg.

ETP3 eVan jest zasilany przez połączenie akumulatora o długiej żywotności 44,9 kWh firmy BYD i silnika elektrycznego o mocy znamionowej 35 kW. Układ napędowy oferuje maksymalną moc 100 kW i 180 Nm momentu obrotowego, a prędkość maksymalna wynosi 100 km/h.

 

Samochód posiada duży zasięg jazdy (275 km w mieście, 233 km w cyklu mieszanym) i możliwość szybkiego ładowania za pomocą ładowarki 50 kW DC (od 20 do 80% w 30 minut).

 

Przedsiębiorcy, którzy kupią pojazd ETP3 eVan, otrzymają szansę na skorzystanie z przywilejów, jakie gwarantują auta zeroemisyjne oraz długoterminowe ograniczenie kosztów transportu w firmie.

Pojazdy BYD dla firm

Armatus, spółka zależna Inter Cars, oferuje pomoc w uzyskaniu dopłaty z programu „Mój elektryk” oraz – wspólnie z PKO Leasing – atrakcyjne warunki leasingowe. Miesięczna rata leasingowa może wynieść od 1456,02 zł netto, przy założeniu 60-miesięcznego okresu finansowania, maksymalnej dopłaty zakupu z programu „Mój elektryk” oraz 15% wpłaty własnej.

 

Osoby zainteresowane zakupem BYD ETP eVan w leasingu mogą skontaktować się z Marcinem Opalą, który przedstawi im szczegóły oferty (e-mail: marcin.opala@armatus.com.pl, tel. +48 669 990 360).

* Materiał informacyjny jest kierowany wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą. Ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji prawnofinansowej leasingobiorcy i zostaną uregulowane w umowie leasingu. Dotyczy wariantu finansowania w formie leasingu w walucie PLN dla okresu 60 miesięcy, wpłata własna 15%. Oferta obowiązuje do 31.07.2023 r. lub do wyczerpania zapasów. [MR1]  [MR1]Disclaimer pod tekstem

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).