Inter Cars i Stal Gorzów Wielkopolski przedłużają umowę | MOTOFAKTOR

Inter Cars i Stal Gorzów Wielkopolski przedłużają umowę

person Adrian Januszkiewicz 14/01/2021

Ósmy sezon z rzędu gorzowski klub żużlowy będzie wspierany przez Inter Cars. W tym roku drużyna Stali celuje w mistrzowski tytuł.

W Gorzowie Wielkopolskim od ośmiu lat status quo, a to dlatego, że po raz kolejny Inter Cars został jednym ze sponsorów miejscowej drużyny. Firma związała się z klubem już po raz ósmy, a obecna umowa obowiązuje do końca 2021 roku.

tego, że firma obecna jest w klubie jako nasz partner już od ośmiu lat, bez względu na to, jaki poziom sportowy reprezentujemy. Inter Cars był blisko nas wtedy, gdy walczyliśmy o mistrzostwo, nie zostawił nas jednak również, kiedy w barażach broniliśmy się przed spadkiem z Ekstraligi. Doceniamy to, że Inter Cars jest partnerem nie tylko w dobrych czasach, ale i wtedy, gdy nie wszystko układa się po naszej myśli i tym bardziej cieszymy się, że w tym sezonie znów będzie naszym partnerem. Tomasz Michalski Dyrektor Zarządzający Stali Gorzów

 

Stal w nadchodzącym sezonie aspiracje ma duże i planuje zdetronizować zasiadającą na tronie od czterech lat Unię Leszno. Zadanie nie będzie łatwe, ale gorzowianie budują mocny skład, oparty przede wszystkim na aktualnym indywidualnym mistrzu świata, Bartoszu Zmarzliku. Wychowanek i kapitan Stali, który z klubem tym związany jest przez całą profesjonalną karierę, wie jak smakuje złoto, ze swoją drużyną sięgał już bowiem po nie dwukrotnie – w 2014 i 2016 roku.

 

Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu Stal znów wróci na tron i po raz dziewiąty w historii klubu sięgnie po mistrzostwo Speedway Ekstraligi. Wspólnie ze Stalą przeszliśmy już cały szlak bojowy, byliśmy przy niej, kiedy zdobywała tytuł, ale też w znacznie trudniejszych momentach. Cieszymy się, że w tym roku znów gramy w jednej drużynie. Związaliśmy się ze Stalą, ale warto pamiętać, że jesteśmy również sponsorem Bartosza Zmarzlika. Ten rok będzie piątym naszej współpracy i wierzymy, że doprowadzi Bartka do trzeciego z rzędu tytułu Indywidualnego Mistrza Świata. Marek Zawieja Dyrektor Grupy Filii Gorzów Wielkopolski w Inter Cars

 

Stal w czterech poprzednich kampaniach o mistrzostwo kraju zdobyła aż trzy medale – dwa srebrne i jeden brązowy. W sumie na swoim koncie ma 28 “krążków” Drużynowych MP, w tym dziewięć z najcenniejszego kruszcu. Po ostatni z nich sięgnęła w 2016 roku, później nastąpiła trwająca do dziś passa Unii Leszno. Czy gorzowianie zdołają przerwać marsz “Byków” i zagrodzą im drogę po piąte mistrzostwo z rzędu? Swoją wartość będą mogli udowodnić już w pierwszej kolejce nowego sezonu, 4 kwietnia zmierzą się bowiem… w Lesznie z Unią. Rundę zasadniczą Speedway Ekstraligi gorzowianie zakończą również na wyjeździe, 20 sierpnia w Toruniu. A od 5 września pierwsze półfinały play-off!

 

Inter Cars Grupa Gorzów Wielkopolski, która została sponsorem Stali Gorzów, posiada obecnie cztery oddziały: w Gorzowie, Pile, Słubicach i Chojnie, w których zatrudnia blisko 200 osób. Działa na terenie województw lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego oraz w Niemczech.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).