InsERT obniża ceny oprogramowania | MOTOFAKTOR

InsERT obniża ceny oprogramowania

Licencje na pracę zdalną/oddziałową do programów InsERT GT teraz o 1/3 tańsze.

Ze względu na pandemię koronawirusa i środki ostrożności, w tym konieczność pozostania w domu i unikania bezpośrednich kontaktów, biura rachunkowe oraz firmy, które pracują na programach linii InsERT GT, mogą o 1/3 taniej kupić licencję na pracę zdalną/oddziałową do Subiekta, Rewizora, Rachmistrza, Gratyfikanta i Gestora.

 

Dzięki temu rozwiązaniu specjaliści, przedsiębiorcy i ich pracownicy mają móc korzystać online z pełnych funkcjonalności poszczególnych programów nie opuszczając swoich domów.

 

Licencje na pracę zdalną/oddziałową do programów Rewizor, Rachmistrz i Gratyfikant GT dostępne są w dwóch wersjach – dla biur rachunkowych oraz dla pozostałych firm, które chcą mieć możliwość korzystania z programu poza miejscem wskazanym w karcie rejestracyjnej.

Biura rachunkowe

Dzięki licencji praca biur rachunkowych możliwa jest poza biurem oraz poza jednostką klienta, czyli np. w prywatnym mieszkaniu właściciela lub pracownika biura. Pracować można również na komputerze przenośnym przypisanym do jednostki organizacyjnej biura, niezależnie od miejsca pracy na tym komputerze, również w siedzibie klienta biura rachunkowego.

 

W tym wypadku obowiązuje jednak ograniczenie czasowe do 12 godzin pracy miesięcznie w siedzibie danego klienta, a także na komputerze stacjonarnym w jednostce organizacyjnej klienta biura, gdzie mogą być przetwarzane wyłącznie dane tego klienta.

Pozostałe firmy

Wersja licencji dla firm umożliwia przetwarzanie danych wszystkich jednostek organizacyjnych przedsiębiorstwa poza siedzibą wskazaną w karcie rejestracyjnej licencji zwykłej. Dzięki temu ma być możliwa legalna praca na danych przedsiębiorstwa w domu pracownika, w przypadku przetwarzania danych wszystkich jednostek organizacyjnych firmy lub w innym jej oddziale.

 

Więcej o licencjach zdalnych/oddziałowych InsERT GT TUTAJ.

 

Źródło: InsERT

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).