Hutchinson przejmuje Midé | MOTOFAKTOR

Hutchinson przejmuje Midé

person Adrian Januszkiewicz 30/07/2019

W dniu 19 lipca br. firma Hutchinson sfinalizowała przejęcie Midé Technology Corporation.

Midé jest spółką działającą w obszarze zaawansowanej inżynierii z siedzibą w Woburn (Massachusetts, Stany Zjednoczone), specjalizującą się w inteligentnych materiałach i mechatronice, która kieruje swoją ofertę do różnych sektorów (motoryzacyjnego, lotniczego, morskiego, obrony, przemysłu itp.).

 

Nowe przejęcie ma znacząco zwiększyć wiedzę naukową i możliwości projektowania systemów Hutchinsona. W ten sposób firma ma lepiej dostosować się do nowych trendów i poszerzyć swój globalny portfel.

 

Spółka spodziewa się synergii między wszystkimi swoimi zasobami wiedzy fachowej i wartości dodanej dla swoich klientów.

Hutchinson jest liderem w dziedzinach systemów antywibracyjnych, zarządzania transferem płynów i rozwiązań w zakresie uszczelnień. W 2018 r. obroty Grupy wyniosły 4,154 miliardy euro. Grupa zatrudnia 44 000 współpracowników w 25 krajach.

 

Źródło: Hutchinson

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).