Gordon przystępuje do AD International i od 1 stycznia 2019 roku stanie się AD Polska | MOTOFAKTOR

Gordon przystępuje do AD International i od 1 stycznia 2019 roku stanie się AD Polska

Hurtownia Motoryzacyjna Gordon została 25. partnerem sieci AD International.

Umowa między stronami została podpisana 28 listopada 2018 i wejdzie w życie od Nowego Roku. Od momentu powstania w 1991 roku Gordon zbudował solidną sieć na terenie Polski: firma prowadzi magazyn centralny (Zamość) i 5 magazynów regionalnych (Radom,Olsztyn, Ruda Sląska, Gdańsk, Chojnice), dostarczając towar do 156 placówek na terenie całego kraju. Gordon zatrudnia łącznie 1500 osób. Obroty krajowe wynoszące około 200 mln euro w częściach samochodowych do samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych, narzędziach i wyposażeniu warsztatów pozostawiają firmę wśród głównych graczy na polskim rynku.

Jestem bardzo zadowolony z przyjęcia w szeregi ADI i reprezentowania jej na rynku polskim. W ciągu ostatnich lat nasza firma odniosła sukces w tworzeniu sprawnej sieci logistycznej i solidnej bazy klientów. Dzisiejszy świat motoryzacyjny oferuje jednak wiele wyzwań i uważamy, że ADI ma dokładnie te narzędzia, które pozwolą nam w pełni wykorzystać je jako możliwości, zamiast postrzegać je jako przeszkody. Z niecierpliwością czekamy, aby wykorzystać naszą działalność w zakresie know-how ADI (i jego partnerów) w kluczowych dziedzinach, takich jak marketing koncepcyjny (AD Garage), dane techniczne i edukacja dla mechaniki (Eure! Car) i portfolio dostawców/marek. Ten rozwój będzie korzystny dla naszych klientów i przyspieszy naszą obecną strategię rozwoju.

Prezes Hurtowni Motoryzacyjnej Gordon - Jacek Gordon

 

Sieć ADI jest przekonana, że znalazła odpowiedniego partnera w Polsce.

Poznaliśmy Gordona jako wysoce profesjonalną i dynamiczną firmę o solidnych fundamentach i ambicjach, które pasują do naszych. Od 1 stycznia AD Polska i ich zespół będą naszą bramą do wprowadzenia koncepcji AD na polski rynek wtórny, z korzyścią dla klientów i dostawców.

Prezes ADI - Thomas Vollmar

 

Źródło: Autodistribution International

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).